В Україні критична кількість донорів крові
Про це заявив головний позаштатний спеціаліст міністерства охорони здоров'я України за фахом гематологія Василь Новак, повідомляють українські журналісти.
"У нашій країні зменшується загальна кількість донорів крові. На сьогодні за кількістю забору крові в минулому році в Україні було 546 685 донорів. Це фактично та відмітка, нижче якої ми не можемо опуститися", - підкреслив фахівець МОЗ України Василь Новак.
 На думку фахівців кава не просто продовжує життя, а ще й захищає від низки захворювань.
Експерти і пересічн користувачі Всесвітньої павутини обговорюють заяву головного дієтолога України Олега Швеця, в якому кава була визнана чи не найбільш корисним напоєм.
Фахівець стверджує, що зрівнятися з кавою за ступенем корисності для організму людини може тільки чиста питна вода.
 Споживання перед їжею всього двох склянок води сприяє швидкому насиченню, а крім того знижує споживання організмом калорій, - все це призводить до швидкої втрати ваги.
Американські вчені з Вірджинського політехнічного інституту прийшли до такого висновку в результаті експерименту, у якому брали участь півсотні людей віком від 55 до 75 років. Група людей, яка випивала перед трапезою воду, при кожному прийомі їжі споживала на 75-90 кілокалорій менше, ніж люди з контрольної групи.
 Одні люди прокидаються зранку з ясною головою і готовністю до праці, інші починають включатись в роботу лише через дві години після сну. Дехто ще не встиг закінчити роботу, а очі вже починають злипатись, а то й гірше - цілий день ходить в'ялим.
Аби боротись зі станом сонливості і знесиленості, починаємо накачувати себе кавою, енергетиками та іншою "хімією". Однак, можна прожити день і без кофеїну, залишаючись бадьорим і сповненим енергії.
 У процесі проведеного дослідження групою фахівців було встановлено, що злість, песимізм і агресія суттєво зменшують середню тривалість людського життя. Результати даного дослідження також показали, що люди, які намагаються бути оптимістами, на 10% знижують ризик розвитку проблем з серцево-судинною системою. А статистика демонструє, що найчастіше від серцевих патологій вмирають агресивні і злі люди. Фахівці рекомендують якомога менше переживати і нервувати, і намагатися знаходити позитивні моменти навіть у дрібницях. Інф.: atn.ua, фото: nationat.ru.
 Солодкі ягоди добре втамовують голод, а цілий коктейль вітамінів та мікроелементів, що міститься у черешні, покращує обмін речовин. При цьому в десяти великих ягодах черешні міститься всього лише 43 калорії, тому дієтологи рекомендують вживати їх усім, хто хоче схуднути. Снідати жменею черешень корисно при запорах: завдяки вмісту пектинів очищує організм від токсинів і шкідливого холестерину. Крім того, в черешні міститься велика кількість клітковини, яка необхідна сапрофітним бактеріям, тому її рекомендують також при дисбактеріозі кишечника.
 Коли в черговий раз будильник будить вас і починається метушливий робочий день, ви вискакуєте з ліжка, біжите в ванну, швидко одягаєтеся, їдите на роботу, випиваєте чашку кави, читаєте ранкові газети, беретеся за роботу, і готові до того, щоб "народити" оригінальну творчу ідею.
Однак, як показують останні дослідження, те, як ми проводимо свій ранок, вбиває наші шанси на творче мислення. Справа в тому, що це йде абсолютно врозріз з тими умовами, які, як стверджують нейропсихологи і когнітивні психологи, сприяють гнучкому, відкритому мисленню.
 Сніданок - найважливіша частина нашого щоденного меню.
Від того, що ми з'їли, вставши з ліжка, багато у чому залежить наше самопочуття протягом дня.
Щоденне споживання здорового сніданку має величезний вплив на організм людини.
Дізнайтеся, як зробити так, щоб перший прийом їжі забезпечив вас енергією на цілий день.
 Звичка не снідати скоро може увійти до списку "шкідливих" нарівні з курінням, адже все більше досліджень показують надзвичайну важливість ранкового прийому їжі.
Численні експерименти вже неодноразово показували - люди, які регулярно снідають, краще себе почувають, здатні виконувати більше роботи і рідше хворіють.
Але незважаючи на всі доводи, велика кількість людей наполегливо відмовляється їсти зранку.
|
|