За словами дієтологів, сливовий сік містить величезну кількість різних поживних речовин, які допомагають організму продовжити молодість.
Слива давно заслужила славу лікарської рослини, адже її плоди мають лікувальні властивості, а сливовий сік допомагає при багатьох захворюваннях.
Склад сливи - це "коктейль" із харчових волокон, фруктози, вітамінів А, В, С, Е, РР, бета-каротину, кальцію, магнію, калію, заліза, йоду, цинку та інших важливих мікроелементів.
|
Кожен з нас мріє якомога довше залишатися здоровим та у відмінній фізичній формі.
Вчені знайшли легкий та корисний спосіб підтримувати своє здоров'я за допомогою спеціального ранкового напою, який має чудодійний ефект.
Цей напій рекомендується пити вранці натщесерце.
Він бадьорить, очищає організм і зміцнює імунітет.
Що потрібно: мелена кориця, мед, лимон, гаряча вода.
Ефект помітний вже після тижня регулярного застосування
Нас щодня оточують, здавалося б, звичайні речі. Їжа, предмети домашнього побуту, усілякі засоби та аксесуари - все, без чого ми не мислимо наше життя, і багато з того, що ми вважаємо корисним - насправді приховує в собі небезпеку для здоров'я.
Якщо жирні чіпси та алкогольні напої, електронні гаджети та синтетичні аксесуари далеко очевидно не найкращим чином позначаються на нашому самопочутті, і ми намагаємося іноді, але контролювати взаємодію з ними, то ми не обмежуємо себе багато в чому іншому, а варто було б.
Коли мова заходить про корисні властивості помідорів, перше, про що говорять фахівці - лікопін - потужний антиоксидант, який не перестає радувати вчених, з кожним дослідженням демонструючи все нові й нові можливості.
Вже доведено, що завдяки здатності нейтралізувати дію вільних радикалів, томати ефективно захищають серцево-судинну систему, знижуючи ризик розвитку не тільки хронічних захворювань серця, але й запобігаючи інфарктам та інсультам.
Вчені встановили, що яблука здатні подовжувати життя людини на 17 років і переконані, що регулярне вживання цього фрукта здійснює омолоджуючий вплив на організм.
Співробітники Інституту досліджень їжі міста Норвіч стверджують, що відбувається це завдяки епікатехіну поліфенолу, що міститься в яблуках.
Він покращує кровообіг, омолоджує серце та підвищує імунітет.
Існує безліч найрізноманітніших міфів про наше тіло, в які ми, однак, й досі віримо.
Міф перший. Вважається, що сомнамбул краще не будити, бо це може порушити їх психіку через різке пробудження.
Це помилкове твердження, набагато більшої шкоди можуть завдати каліцтва від зіткнення з різними речами. Будити сомнамбул треба поступово, після чого допомогти повернутися в ліжко.
Виявляється, це можна зробити за допомогою…голодування
Поки що такі результати отримані тільки в експерименті на лабораторних мишах. Зробила його група американських учених Національного науково-дослідного інституту старіння США під керівництвом відомого нейрофізіолога Марка Маттсона, - розповідає BBC.
Ця група дослідників у останні десятиліття займається вивченням механізмів розвитку дегенеративних процесів у головному мозку, таких як хвороба Альцгеймера. У ході цієї роботи вони заявили, що розумне голодування, яке забезпечує організм мінімально потрібними енергетичними ресурсами, істотно збільшує тривалість життя
Виявляється, для того, щоб схуднути, необов'язково виснажувати організм жорсткими дієтами, обмежуючи себе в їжі та відмовляючись від кожного зайвого шматочку.
Насправді є набагато простіший спосіб позбутися зайвих кілограмів.
Потрібно всього лише відмовитися від алкоголю.
Виявляється, в 500 г алкоголю стільки ж калорій, скільки, наприклад, в трьох шоколадних печивах, а для того, щоб спалити калорії, які були вжиті з келихом вина, потрібно витратити на прогулянку 52 хвилини.
Результати експерименту, проведеного п'ятьма данськими школярками, викликали в науковому світі широкий резонанс. Вони ставлять під сумнів безпеку для здоров'я людини бездротового зв'язку. Дівчата звернули увагу, що на ранок їм буває складно зосередиться, якщо вночі під час сну поруч знаходився мобільник з підключеним Wi-Fi. Вони вирішили поспостерігати, як реагують на пристрій інші живі організми і поставили досить простий дослід. У два лотки посіяли насіння крес-салату. Один з них помістили в кімнату, де був відсутній доступ Wi-Fi, а інший - туди, де він був.
У Кембриджському університеті в процесі вивчення впливу поживних речовин на клітини головного мозку було виявлено корисні властивості білка курячих яєць.
Виявилося, що під час засвоєння організмом яєчного білка утворюються протеїни, які позитивно впливають на метаболізм мозкових тканин та сприяють посиленню вироблення орексина, який створює у людини відчуття бадьорості.
Крім того, вчені з'ясували, що протеїни з яєчних білків приносять організму набагато більше користі, ніж прості вуглеводи з цукру, шоколаду та інших кондитерських солодощів.
|
|