ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Охорона здоров'я
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Охорона здоров'я

Вода допоможе схуднути та відновити сили, - вчені

Споживання перед їжею всього двох склянок води сприяє швидкому насиченню, а крім того знижує споживання організмом калорій, - все це призводить до швидкої втрати ваги.
Американські вчені з Вірджинського політехнічного інституту прийшли до такого висновку в результаті експерименту, у якому брали участь півсотні людей віком від 55 до 75 років. Група людей, яка випивала перед трапезою воду, при кожному прийомі їжі споживала на 75-90 кілокалорій менше, ніж люди з контрольної групи.
 

Як залишатись бадьорим протягом дня?

Одні люди прокидаються зранку з ясною головою і готовністю до праці, інші починають включатись в роботу лише через дві години після сну. Дехто ще не встиг закінчити роботу, а очі вже починають злипатись, а то й гірше - цілий день ходить в'ялим.
Аби боротись зі станом сонливості і знесиленості, починаємо накачувати себе кавою, енергетиками та іншою "хімією". Однак, можна прожити день і без кофеїну, залишаючись бадьорим і сповненим енергії.
 

Злі й агресивні люди довго не живуть

У процесі проведеного дослідження групою фахівців було встановлено, що злість, песимізм і агресія суттєво зменшують середню тривалість людського життя. Результати даного дослідження також показали, що люди, які намагаються бути оптимістами, на 10% знижують ризик розвитку проблем з серцево-судинною системою. А статистика демонструє, що найчастіше від серцевих патологій вмирають агресивні і злі люди. Фахівці рекомендують якомога менше переживати і нервувати, і намагатися знаходити позитивні моменти навіть у дрібницях.  Інф.: atn.ua,  фото: nationat.ru.
 

Схуднути та оздоровити печінку допоможе черешня

Солодкі ягоди добре втамовують голод, а цілий коктейль вітамінів та мікроелементів, що міститься у черешні, покращує обмін речовин. При цьому в десяти великих ягодах черешні міститься всього лише 43 калорії, тому дієтологи рекомендують вживати їх усім, хто хоче схуднути. Снідати жменею черешень корисно при запорах: завдяки вмісту пектинів очищує організм від токсинів і шкідливого холестерину. Крім того, в черешні міститься велика кількість клітковини, яка необхідна сапрофітним бактеріям, тому її рекомендують також при дисбактеріозі кишечника.
 

Як правильно починати свій день

Коли в черговий раз будильник будить вас і починається метушливий робочий день, ви вискакуєте з ліжка, біжите в ванну, швидко одягаєтеся, їдите на роботу, випиваєте чашку кави, читаєте ранкові газети, беретеся за роботу, і готові до того, щоб  "народити" оригінальну творчу ідею.
Однак, як показують останні дослідження, те, як ми проводимо свій ранок, вбиває наші шанси на творче мислення. Справа в тому, що це йде абсолютно врозріз з тими умовами, які, як стверджують нейропсихологи і когнітивні психологи, сприяють гнучкому, відкритому мисленню.
 

Як правильно снідати

Сніданок - найважливіша частина нашого щоденного меню.
Від того, що ми з'їли, вставши з ліжка, багато у чому залежить наше самопочуття протягом дня.
Щоденне споживання здорового сніданку має величезний вплив на організм людини.
Дізнайтеся, як зробити так, щоб перший прийом їжі забезпечив вас енергією на цілий день.
 

Сніданок вбереже від багатьох проблем

Звичка не снідати скоро може увійти до списку "шкідливих" нарівні з курінням, адже все більше досліджень показують надзвичайну важливість ранкового прийому їжі.
Численні експерименти вже неодноразово показували - люди, які регулярно снідають, краще себе почувають, здатні виконувати більше роботи і рідше хворіють.
Але незважаючи на всі доводи, велика кількість людей наполегливо відмовляється їсти зранку.
 

20 способів не переїдати на ніч

Від природи людині властивий "вечірній" тип харчування, тому саме вечорами нам хочеться їсти втричі більше, ніж вранці.
Більшість людей зовсім не можуть їсти вранці, і спокійно пропускають сніданки. Однак, знайти людей, які не любили б вечеряти, мабуть, неможливо. Дуже багато хто любить поїсти перед сном, і спроби "не їсти після шостої" зазвичай призводять до зривів і дратівливості.
З медичної точки зору об'їдатися на ніч шкідливо, оскільки це приводить до активного вироблення інсуліну - гормону, який сприяє накопиченню жиру. Ось і виходить, що з одного боку їсти на ніч погано, але і не їсти - теж погано.
 

Прокинутися вранці допоможе зелений чай

Вночі діяльність нашого організму сповільнюється. Наприклад, артеріальний тиск за годину до пробудження на 10-20 одиниць нижче денного, а частота серцевих скорочень - на 10-15 одиниць рідша. І якщо різко схоплюватися по дзвінку будильника, можна відчути запаморочення, пришвидшення серцебиття та побачити так звані мушки перед очима.
Це ортостатична гіпертонія, що виникає, коли ми різко переходимо з горизонтального у вертикальне положення.
 

Прості правила здорового харчування

Дотримуватися правил здорового харчування на сьогоднішній день стало майже неможливо. Серед такої величезної кількості продуктів з добавками ГМО, а також овочів і фруктів, вирощених на пестицидах, дуже важко приготувати щось дійсно корисне.
За цією щоденною біганиною ми найчастіше не встигаємо поїсти нормально, і все закінчується перекусом в Макдональдсі або сухим бутербродом. Потім ми дивуємося, що нізвідки з'явились зайві кілограми та біль у животі.
Більшість людей впевнені, що здорове харчування припускає одне й те ж нудне меню на кожен день із сирих овочів і фруктів. Хоча це ж зовсім не так, більше того, харчуватися правильно дуже цікаво, смачно, а головне - корисно.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4057
mod_vvisit_counterВчора6538
mod_vvisit_counterЦього тижня21733
mod_vvisit_counterМинулого тижня26314
mod_vvisit_counterЦього місяця121443
mod_vvisit_counterМинулого місяця167016
mod_vvisit_counterЗа весь час24144125