Літній морський сезон щойно почався, а натовпи відпочиваючих прагнуть в теплі краї.
Але крім теплого ласкавого моря туристів чекає сонце, в пік своєї активності здатне заподіяти тільки шкоду.
Опіки, теплові удари, виникнення онкологічних захворювань шкіри згодом - результат безтурботного ставлення до небезпечних сонячних променів.
Якщо ви їдете до моря не за хворобами, а за красивою рівномірною засмагою, якщо ви серйозно стурбовані відповіддю на питання, як правильно засмагати читайте нашу статтю.

По-перше, пам’ятайте, що годинни, коли сонце особливо активне - з 10 ранку до 16 вечора. У цей час краще зовсім не з’являтися на сонечку, бо ви ризикуєте не засмагнути, а згоріти буквально за кілька хвилин (особливо це стосується людей зі світлою чутливою шкірою). Якщо ви шукайте відповідь на питання, як правильно засмагати, не лінуйтеся встати зранку та раніше відправитися на пляж - до восьмої години.

Починайте засмагати з 5-10 хвилин на день, поступово (протягом тижня-двох залежно від типу шкіри), доводячи час перебування на сонці до двох годин на день. Не забувайте враховувати час, який ви витрачаєте на те, щоб дійти до моря, скупатися дійти назад до свого місця на пляжі. Не секрет, що згоріти можна під час купання в морі (будь-якому іншому водоймищі) - плечі спина особливо піддаються впливу сонця в цьому випадку. Тому в перші дні перебування на морському курорті краще не оголюватися одразу, а робити це поступово. Купатися спочатку можна у футболці, що закриває плечі спину. А коли ваша шкіра звикне до сонячних променів, можна оголитися до купальника.

Пам’ятайте також про просте правило: чим ближче ви знаходитесь до води, тим швидше ви засмагнете. Це пояснюється властивістю води відбивати сонячні промені, в результаті чого їх вплив посилюється. Також можна згоріти, якщо не обтиратися рушником відразу після виходу з води, а обсихати на сонечку краплі води на шкірі діють, немов маленькі лінзи. Тому в перші дні перебування на пляжі краще утриматися від загоряння біля самої кромки пляжу, а також від висихання природним способом. Такі підготовчі заходи гарантують рівномірний тривалу засмагу, мінімальної шкоди сонця для організму.

Звичайно, подібні маніпуляції можуть здатися комусь не дуже зручними. Куди комфортніше відразу ж, в перший день відвідин пляжу, повністю роздягтися півдня поніжитися на сонечку А потім весь відпустку лікувати опіки алергічну висип, «нізвідки не візьмись» прикрасили тіло. Тепер ви розумієте, наскільки важливо знати, як правильно засмагати на сонці?

У захисті від сонячних променів потребує не тільки шкіра тіла, а й обличчя, очі, волосся. Для обличчя потрібно підібрати спеціальний сонцезахисний крем ні в якому разі не використовувати для візиту на пляж декоративну косметику. Головний убір з широкими полями сонцезахисні окуляри обов’язковий набір під час перебування на сонці. Допомогти рівномірно правильно засмагнути, зберегти цілісність шкіри зволожити може сонцезахисний крем.

Незалежно від вашого фототипу, в перші дні перебування на сонці краще використовувати сонцезахисний крем з найвищим ступенем захисту.

Інф.: leaderschool.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити