Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Health Care

Як залишатись бадьорим протягом дня?

Одні люди прокидаються зранку з ясною головою і готовністю до праці, інші починають включатись в роботу лише через дві години після сну. Дехто ще не встиг закінчити роботу, а очі вже починають злипатись, а то й гірше - цілий день ходить в'ялим.
Аби боротись зі станом сонливості і знесиленості, починаємо накачувати себе кавою, енергетиками та іншою "хімією". Однак, можна прожити день і без кофеїну, залишаючись бадьорим і сповненим енергії.
 

Злі й агресивні люди довго не живуть

У процесі проведеного дослідження групою фахівців було встановлено, що злість, песимізм і агресія суттєво зменшують середню тривалість людського життя. Результати даного дослідження також показали, що люди, які намагаються бути оптимістами, на 10% знижують ризик розвитку проблем з серцево-судинною системою. А статистика демонструє, що найчастіше від серцевих патологій вмирають агресивні і злі люди. Фахівці рекомендують якомога менше переживати і нервувати, і намагатися знаходити позитивні моменти навіть у дрібницях.  Інф.: atn.ua,  фото: nationat.ru.
 

Схуднути та оздоровити печінку допоможе черешня

Солодкі ягоди добре втамовують голод, а цілий коктейль вітамінів та мікроелементів, що міститься у черешні, покращує обмін речовин. При цьому в десяти великих ягодах черешні міститься всього лише 43 калорії, тому дієтологи рекомендують вживати їх усім, хто хоче схуднути. Снідати жменею черешень корисно при запорах: завдяки вмісту пектинів очищує організм від токсинів і шкідливого холестерину. Крім того, в черешні міститься велика кількість клітковини, яка необхідна сапрофітним бактеріям, тому її рекомендують також при дисбактеріозі кишечника.
 

Як правильно починати свій день

Коли в черговий раз будильник будить вас і починається метушливий робочий день, ви вискакуєте з ліжка, біжите в ванну, швидко одягаєтеся, їдите на роботу, випиваєте чашку кави, читаєте ранкові газети, беретеся за роботу, і готові до того, щоб  "народити" оригінальну творчу ідею.
Однак, як показують останні дослідження, те, як ми проводимо свій ранок, вбиває наші шанси на творче мислення. Справа в тому, що це йде абсолютно врозріз з тими умовами, які, як стверджують нейропсихологи і когнітивні психологи, сприяють гнучкому, відкритому мисленню.
 

Як правильно снідати

Сніданок - найважливіша частина нашого щоденного меню.
Від того, що ми з'їли, вставши з ліжка, багато у чому залежить наше самопочуття протягом дня.
Щоденне споживання здорового сніданку має величезний вплив на організм людини.
Дізнайтеся, як зробити так, щоб перший прийом їжі забезпечив вас енергією на цілий день.
 

Сніданок вбереже від багатьох проблем

Звичка не снідати скоро може увійти до списку "шкідливих" нарівні з курінням, адже все більше досліджень показують надзвичайну важливість ранкового прийому їжі.
Численні експерименти вже неодноразово показували - люди, які регулярно снідають, краще себе почувають, здатні виконувати більше роботи і рідше хворіють.
Але незважаючи на всі доводи, велика кількість людей наполегливо відмовляється їсти зранку.
 

20 способів не переїдати на ніч

Від природи людині властивий "вечірній" тип харчування, тому саме вечорами нам хочеться їсти втричі більше, ніж вранці.
Більшість людей зовсім не можуть їсти вранці, і спокійно пропускають сніданки. Однак, знайти людей, які не любили б вечеряти, мабуть, неможливо. Дуже багато хто любить поїсти перед сном, і спроби "не їсти після шостої" зазвичай призводять до зривів і дратівливості.
З медичної точки зору об'їдатися на ніч шкідливо, оскільки це приводить до активного вироблення інсуліну - гормону, який сприяє накопиченню жиру. Ось і виходить, що з одного боку їсти на ніч погано, але і не їсти - теж погано.
 

Прокинутися вранці допоможе зелений чай

Вночі діяльність нашого організму сповільнюється. Наприклад, артеріальний тиск за годину до пробудження на 10-20 одиниць нижче денного, а частота серцевих скорочень - на 10-15 одиниць рідша. І якщо різко схоплюватися по дзвінку будильника, можна відчути запаморочення, пришвидшення серцебиття та побачити так звані мушки перед очима.
Це ортостатична гіпертонія, що виникає, коли ми різко переходимо з горизонтального у вертикальне положення.
 

Прості правила здорового харчування

Дотримуватися правил здорового харчування на сьогоднішній день стало майже неможливо. Серед такої величезної кількості продуктів з добавками ГМО, а також овочів і фруктів, вирощених на пестицидах, дуже важко приготувати щось дійсно корисне.
За цією щоденною біганиною ми найчастіше не встигаємо поїсти нормально, і все закінчується перекусом в Макдональдсі або сухим бутербродом. Потім ми дивуємося, що нізвідки з'явились зайві кілограми та біль у животі.
Більшість людей впевнені, що здорове харчування припускає одне й те ж нудне меню на кожен день із сирих овочів і фруктів. Хоча це ж зовсім не так, більше того, харчуватися правильно дуже цікаво, смачно, а головне - корисно.
 

Кримінальну відповідальність за куріння ввели у Латвії

Відтепер куріння в Латвії тягне кримінальну відповідальність
У четвер, 30 травня, сейм Латвії ввів кримінальну відповідальність для людей, які курять у присутності дітей.
Латвійський парламент в остаточному читанні підтримав пропозицію Товариства лікарів, затвердивши поправки, що передбачають розширення поняття насильства над дітьми.
Так, у проекті уточнюється, що фізичне насильство - це небезпечне та усвідомлене застосування сили проти здоров'я та життя дитини.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2833
mod_vvisit_counterВчора6398
mod_vvisit_counterЦього тижня42033
mod_vvisit_counterМинулого тижня47066
mod_vvisit_counterЦього місяця154326
mod_vvisit_counterМинулого місяця239924
mod_vvisit_counterЗа весь час22980335