У збереженні жвавості розуму діє просте правило: якщо не використовувати - перестане повноцінно функціонувати. Як посилити і зберегти нейронні зв'язки головного мозку?
Люди, які постійно завантажують мозок, живуть довше за тих, хто сидить, дивлячись у стіну цілими днями.
Вченим вдалося вивести чіткі формули, які подовжують наше життя.
Скільки років можна додати, використовуючи такі прийоми - дивіться у нашій статті.
Влітку в нас є всі умови для того, аби виглядати приголомшливо.
Безліч свіжих продуктів цьому сприяють. До списку найкорисніших потрапили доволі доступні та смачні літні продукти.
Полуниця та інші фрукти дають нам відчуття ситості і легкості. Покладіть фрукти в звичайний салат і Ви не тільки внесете різноманітність у свій раціон, але й забезпечите себе величезним запасом вітаміну С та іншими антиоксидантами.
Стрес, внутрішнє напруження, стан тривожності - все це негативно впливає не тільки на нашу психіку, але й на фізичне самопочуття.
Для зняття стресового стану медики радили раніше такі види діяльності як фізичні вправи, прогулянку на свіжому повітрі або просто послухати приємну музику.
Нове дослідження вчених свідчить: читання - не тільки приємний спосіб проведення часу, але і найбільш ефективний спосіб позбутися стресу.
Низка фахівців і деякі громадські організації в ЄС вимагають посилити заходи при використанні wi-fi і нових технологій, особливо в громадських місцях типу шкіл і лікарень, пише "День" з посиланням на La Vanguardia. Фонд Vivo Sano підрахував: дитина, яка ходить в дитячий садок і школу з 3 до 16 років, буде більше 10 тис. годин піддаватися впливу випромінювання від бездротових пристроїв.
Саме на японському острові Окінава люди, яким за 100, не велика рідкість.
Нам варто вивчити секрети їх харчування та спосіб життя для покращення здоров'я.
Японці - світові рекордсмени по довголіттю. На острові Окінава в південній частині країни частка сторічних жителів особливо велика: так, вона в кілька разів перевищує цей показник для Франції, де тривалість життя - одна з найвищих у Європі. А головне, ці старі люди бадьорі і в них багато енергії.
Жителі Окінави мало схильні до вікових хвороб - таких, як інфаркт міокарда, підвищений артеріальний тиск, рак простати, остеопороз.
Шеф-кухар Джеймі Олівер недавно виграв битву проти однієї з найбільших мереж швидкого харчування у світі. Олівер показав з чого насправді зроблені гамбургери Макдональдс, а фірма оголосила, що змінить свій рецепт.
Згідно зізнанню Олівера, яловичий жир "промивають" у гідроксиді амонію, а потім додають у гамбургер. Без цього процесу, відповідно до презентації кухаря, їжа вважається непридатною для споживання людиною.
Згідно з дослідженнями, саме продукти харчування на сьогодні є головною причиною розвитку багатьох серйозних захворювань і скорочення тривалості життя людей.
Міжнародний експерт з питань здорового харчування, директор Інституту оптимального здоров'я Nutrilite (США), доктор Дюк Джонсон проаналізував статистику за останні майже 100 років і прийшов до шокуючих висновків.
На думку Джонсона, проблема хронічних захворювань виникла як наслідок епохи індустріалізації та промислового виробництва продуктів харчування.
Джаред Кох - відомий американський дієтолог - представив список найбільш шкідливих харчових продуктів.
Сучасний малорухливий стиль життя, який доходить до гіподинамії, і проблемами з вагою - ожирінням - формує нас зсередини.
У більшості випадків ці два важливих моменти і визначають наше здоров'я.
Перші позиції рейтингу найшкідливіших харчових продуктів займають консервовані продукти.
Здоров'я і щастя - ось двері, в які у кожен з нас намагається увійти в протягом всього життя. Однак чи багато хто з нас може підібрати правильний ключик? Правильна дієта, фізичні вправи, відсутність шкідливих звичок - ось відмичка до цих дверей, принаймні, так нам порадить більшість. Однак чи станемо ми таким чином щасливими? Та й чи протримаємося ми довгий час, правильно харчуючись, займаючись вправами, чи відмовимося від усіх шкідливих звичок?
Сьогодні люди майже завжди кудись поспішають: зробити доповідь, вивчити екзамен, доробити важливе робоче завдання, тощо.
Та варто задуматися, що цим ми виснажуємо нашу "життєву батарейку".
Потрібно дати собі трішки свободи, відпочинку.
Прийоми, що розтягують життя як задоволення, були розглянуті у звірів-довгожителів. Скористайтеся ними, і, як стверджують вчені, ви обманете старіння.
|
|