З віком кінцівки наших хромосом стають коротшими. Це робить нас більш вразливими перед хворобами.
Однак, в одному з досліджень було доведено, що у любителів спорту та правильного харчування, виробляється особливий фермент, що захищає хромосоми. Зарядка корисна навіть на клітинному рівні. Подробиці дізнайтеся далі.
80-річне дослідження довело, що сумлінні люди живуть довше! Вони більше приділяють часу своєму здоров'ю, чесно виконують рекомендації лікарів і досягають своєї мети.
 
Завдяки друзям ми живемо довше! Більше 148 досліджень підтверджують цей факт. Так що, дружіть на здоров'я!
 
Вибираючи друзів, пам'ятайте, ми переймаємо від них багато звичок. Ожиріння вважається соціально "заразним" захворюванням. Але при цьому, якщо ви разом почнете займатися спортом і відмовтеся від нездорового харчування, ваші шанси схуднути будуть набагато вище.
 
Кинути палити не так вже й складно! Якщо зробити це в тридцять років, то ви збільшите тривалість життя на цілі 10 років. У віці 40, 50 і 60 років - ви проживете на 9, 6 і 3 роки довше відповідно.
 
Відпочивайте! У багатьох країнах світу відпочинок або «сієста» - це невід'ємна частина життя, яка знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань. У «любителів подрімати» на 37% менше ризик померти від ішемічної хвороби серця.
 
Середземноморська дієта багата фруктами, овочами, рибою, продуктами з цілісного зерна і оливкового масла. Аналіз 50 досліджень за участю більше 500 000 людей показало вражаючі переваги такого харчування!
Крім зниження ваги, тиску і рівня холестерину, дієта нормалізує цукор і тиск, що знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань і діабету.
Їжте як японці! Чому? Вони живуть довше і краще за всіх жителів планети. Як? Японці їдять маленькими порціями, вважаючи за краще овочі та низькокалорійні страви. На жаль, молоде покоління японців не зберігає традиції, що позначається на стані їхнього здоров'я.
 
Одружені люди живуть довше за своїх самотніх ровесників або вдівців. Багато дослідників пояснюють це підтримкою близької людини, кращим харчуванням і економічним чинником. Ще один аргумент, щоб одружитися! До того ж, дослідження показують, що розлучені та вдівці живуть довше, ніж ті, хто ніколи не був одружений.
 
Якщо ви хочете захистити себе від діабету, інфаркту і онкологічних захворювань, потрібно схуднути. Жир на животі «піде» не тільки за рахунок відмови від фаст фуду, перекусів «на ходу», зловживань алкоголем, але і занять спортом. У численних дослідженнях показано, що 2,5 години помірних навантажень за тиждень цілком достатньо.
 
Висипатися не менше 7 годин і уникати стресів - прості поради, які захистять вас від смерті в молодому віці!
Хобі, радість від роботи і цілеспрямованість знижують шанси захворіти хворобою Альцгеймера, померти від інсульту або інфаркту. Це було доведено у великому 13-річному японському дослідженні.
 
Інф.: zdorovia.com.ua

Коментарі