Хто не хоче прожити довге і щасливе життя?
Все в наших руках, вважають вчені.
Вживайте в їжу більше продуктів, багатих антиоксидантами, щоб успішніше боротися з вільними радикалами - нестабільними молекулами кисню, які сприяють процесу старіння.
А ми підкажемо перелік ознак того, що Ви проживете довге та здорове життя.
 
Спадковість
 
Згадайте своїх родичів: чи є серед них довгожителі? Якщо так, то вітаємо, у вас хороші гени! Дослідження показують, що люди, у яких є родичі, що відзначили 100-річний рубіж, мають більше шансів прожити довго.
 
Коло спілкування
 
Численні дослідження показують, що люди, у яких велике коло спілкування, живуть набагато довше за своїх соціально ізольованих ровесників.
Також дослідження показують, що люди, пов'язані спільними інтересами, довше підтримують контакт в зрілому віці.
 
Пізні пологи
 
Прийнято вважати, що кращим віком для того, щоб стати мамою, вважається вік до 30 років. Але останні дослідження показують, що жінки, які народили після 40 років, частіше відзначають 100-річний рубіж. Жінки, які народили в інтервалі 35-40 років, також живуть довше.
 
Не переживайте
 
Дослідники помітили, що люди, що відзначили 100-річний рубіж, як правило, мають спокійний характер, їм не властиво віддаватися паніці і сумнівам.
 
А ви у формі
 
Один з факторів довголіття, який у стану контролювати кожен - це підтримка ваги в нормі. Серед довгожителів рідко зустрічаються люди, які страждають ожирінням або, навпаки, люди з недостатньою вагою. Ще один привід вести здоровий спосіб життя, бути фізично активним і скинути зайве! 
 
Інф.: zdorovia.com.ua

Коментарі