Якщо один вітамін може лікувати рак, то розвалиться вся машина, що дозволяє збагачуватися за рахунок страждань і смерті людей
Американський автор Едвард Гріфін у своїй книзі "Світ без раку" описує істину про одне відкриття, яке приховується, про лікувальні властивості вітаміну В17, який ще називається лаетріл або амігдалін.
Ця речовина швидко вбиває ракові клітини. Автор наводить відомості про успішне лікуванні пацієнтів, хворих на рак, і наукові пояснення його дії і задає питання - чому традиційна медицина його не використовує в боротьбі з підступною хворобою. З моменту його відкриття у клініках було вилікувано багато людей, перш ніж він був заборонений фармацевтичними компаніями.

Гріфін розуміє, що проблема використання вітаміну В17 традиційною медициною знаходиться не в науковій площині, а пов'язана з політикою світової еліти в галузі онкології. Мільярди доларів витрачаються кожен рік на дослідження і лікування раку, мільярди витрачаються на виробництво хімічних засобів для боротьби з хворобою. І таким чином таємниця про вітамін В17 є економічним мотивом для домінуючої фармацевтичної промисловості. Іншими словами, хворі на рак люди мають більше шансів жити, ніж померти.

Якби правда про це не ховалася, прийшов би кінець величезним прибуткам гігантської фармацевтичної індустрії. Якщо один звичайний вітамін може лікувати рак, то моментально розвалиться вся машина, що дозволяє збагачуватися за рахунок страждань і смерті людей. Фармацевтичні компанії ніколи не будуть проводити дослідження цього простого продукту, який продається у всіх магазинах, тому що вони не можуть запатентувати природний продукт.

Вітамін В17, який вбиває рак, міститься у плодових кісточках переважно абрикосових. Вони були оголошені ліками проти всіх видів раку ще 35 років тому. Після Другої світової війни д-р Макс Герсон успішно лікував ним пацієнтів і включив його у свою методику лікування раку.

Амігдалин міститься в кісточках абрикосових, мигдалю, гіркого мигдалю, вишні, персиків, слив, у насінні яблук, сорго, просі, лляному насінні, сочевиці, деяких бобових, винограді, деяких травах і в багатьох інших продуктах, які сучасна людина не вживає.

Цивілізований спосіб життя змушує нас їсти вироби з очищеного борошна, цукор, рослинну олію та інші фабричні продукти, в той час як природні натуральні продукти вже давно відсутні в нашому меню. Наші дідусі та бабусі харчувалися натуральною нерафінованою їжею, і рак був рідкісним явищем. Вони вживали сушені плоди, натуральний хліб і навіть просяний хліб. Таким чином вони отримували потрібні вітаміни, в тому числі і амігдалін (В17).

Вітамін В17 був заборонений для лікування раку 35 років тому. Вчені заявили, що якщо людина кожен день буде вживати цей вітамін, то він ніколи не захворіє на рак. Фармацевтичні гіганти і міністерство охорони здоров'я США чинили тиск на Управління з контролю за якістю продуктів харчування і ліків і оголосило незаконним продаж вітаміну В17 з доданою до нього інформацією про його лікувальні властивості проти раку, а також продаж сирих плодів і серцевин кісточок абрикоса. Тактика включала поширення чуток, що абрикосові та мигдалеві культури містять ціаніди (що є правдою) і що вони можуть отруїти тих, хто їх їсть. Але правда в тому, що ними ще ніхто жодного разу не отруївся, навіть якщо їв їх у величезних кількостях.

Це стратегія таких таємних товариств як іллюмінати, масони, більденбергі та інших для накопичення багатств, для скорочення чисельності населення Землі і для поступового введення нового світового порядку. Ліки, їжа, ГМО та інші засоби входять у їх арсенал для втілення планів поневолення людства.

Ці речі були передбачені в Біблії і описані в пророцтвах у Одкровенні, 13-й розділ, і в інших місцях.

Ось із цього приводу дві цитати: Одкровення, глава 13, вірші 16 і 17: «16 І зробить він те, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, 17 і що нікому не можна буде ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це накреслення, або ім'я звіра, або число імені його».

Переклад з болгарської мови - Інал Плієв.
Інф.: matveychev-oleg.livejournal.com

Коментарі