Всім відомо, що життя без води неможливе, наш організм потребує півтора, а то і двох літрів рідини щодня. У чому ж полягає її користь, і як зробити вживання води звичкою, розповімо в цій статті
Вода допомагає схуднути, вона є прекрасним замінником кави, алкоголю, чаю, газованої води та інших шкідливих продуктів.
У воді повністю відсутні калорії, жир і цукор. Дуже часто ми приймаємо спрагу за голод. Варто випити склянку води і відчуття голоду зникає.

Вживання достатньої кількості води знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Вода повертає організму відчуття бадьорості. Зневоднення є причиною млявості і поганого настрою. Варто тільки заповнити запаси води в організмі, як ви одразу відчуєте себе краще. Причиною головного болю теж може бути зневоднення. Звичайно, не завжди, але досить часто.

Стан шкіри також сильно залежить від кількості вживаної рідини. У тих хто п'є достатньо, шкіра гладенька, рівна, чиста і еластична.

Наша система травлення теж потребує води. Вода стимулює переварювання їжі, позбавляє від закрепів і регулює кислотність в шлунку. Вода виводить з нашого організму шлаки і токсичні речовини.

Вода знижує ризик виникнення раку сечового міхура, раку шлунка і раку грудей.

Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, вживання великої кількості води вам просто необхідно, тому як тренування вимагають додаткових запасів води в організмі.

Якщо ви хворі, то пити варто частіше, тому що при високій температурі організм піддається обезводненню.

Випивайте склянку води вранці натщесерце, перед кожним прийомом їжі, до, в час і після занять спортом. Постарайтеся не допускати відчуття спраги.

Завжди носіть із собою пляшечку з водою, не пийте газовану воду, каву, чай, по можливості завжди замінюйте їх водою.

Обов'язково придбайте фільтр, пийте тільки очищену воду або купуйте мінеральну.

Займайтеся спортом - тренування підсилюють спрагу. Починайте пити за 2:00 до тренування і обов'язково продовжуйте під час занять.

Інф.: koxana.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити