Споживання перед їжею всього двох склянок води сприяє швидкому насиченню, а крім того знижує споживання організмом калорій, - все це призводить до швидкої втрати ваги.
Американські вчені з Вірджинського політехнічного інституту прийшли до такого висновку в результаті експерименту, у якому брали участь півсотні людей віком від 55 до 75 років. Група людей, яка випивала перед трапезою воду, при кожному прийомі їжі споживала на 75-90 кілокалорій менше, ніж люди з контрольної групи.

В результаті чого вони змогли скинути більше семи кілограмів через 12 тижнів експерименту. При цьому "водна дієта" не мала будь-яких негативних наслідків для здоров’я.

За словами керівника проекту, подібний ефект, ймовірно, викликаний наповненням шлунка некалорійною субстанцією. В результаті чого зменшується обсяг споживання самої їжі. Однак учений нагадав, що надмірне вживання рідини за короткий проміжок часу може викликати водну інтоксикацію та навіть призвести до смерті.

Тому тим, хто має захворювання нирок, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж збільшити споживання води з метою схуднення. В усьому треба знати міру, в тому числі і в схудненні за допомогою води.

Інф.: uznayvse.ru

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити