ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Охорона здоров'я
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Охорона здоров'я

Як легко прокидатися вранці?

Всі ми знаємо, як важко змусити себе вилізти з м'якого і теплого ліжка, і почати новий робочий день.
Адже навіть після того, як ми відкрили очі, ми любим "ще 5 хвилин просто полежати".
Однак, саме за ці 5 хвилин ми могли б зробити щось корисне для себе.
Існує кілька простих секретів, як прокидатися та відчувати себе бадьорим і сповненим енергії.
 

Гоголь-моголь лікує від раку

Яєчні жовтки виявилися універсальним джерелом антиоксидантів
Фахівці з Університету Альберти стверджують, що гоголь-моголь може надати істотну допомогу у запобіганні серцево-судинним захворюванням та раку. Річ у тім, що у сирих яєчних жовтках міститься більше антиоксидантів, ніж у яблуках або журавлині, повідомляє ukrinform.ua з посиланням на Nutrition Horizon.
У жовтках яєць, отриманих від курей із типовим раціоном, основу якого складають пшениця та зерно кукурудзи, було виявлено два види амінокислот (тіптофан та тірозин), що мають високі протиокислювальні властивості. За словами вчених, у двох яєчних жовтках міститься удвічі більше антиоксидантів, ніж у яблуці, і майже стільки ж, як у порції журавлини (25 гр). При цьому корисні властивості яйця зменшуються на 50% при варці або смаженні. Фото: kakprosto.ru
 

Заборона абортів збільшить смертність українок втричі, - лікарі

27 березня 2012 р. у Києві відбулася прес-конференція на тему "Феміцид в Україні: чим загрожує заборона абортів?" у відповідь на нещодавнє звернення очільників Української греко-католицької церкви та Української римо-католицької церкви заборонити аборти в Україні та поданий 12 березня 2012 р. народним депутатом Андрієм Шкілем до комітетів Верховної Ради України проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)", який пропонує проводити аборти не за бажанням жінки, а лише за обставинами, встановленими законодавством. Учасники конференції зібралися для того, аби висловити занепокоєння та привернути увагу громадськості до наслідків і загроз, які матиме таке рішення для здоров'я та життя жінок і для України в цілому.
 

Сім звичок, які нас знесилюють

Постійна втома не проходить безслідно для організму. Порушується робота нервової системи, людина стає дратівливою, з'являються темні кола під очима, знижується працездатність, а далі - все гірше й гірше.
Наші повсякденні побутові звички нерідко призводять до того, що сил у нас стає все менше і менше. Таких звичок, як мінімум, сім: регулярне недосипання, постійні спроби схуднути за допомогою дієти, хронічні болі, звичка пити каву літрами, прийом енергетичних напоїв, нестача руху та кисню.
 

10 секретів довголіття від аксакала

Довгожитель родом із сім’ї аксакалів Є.О Баграмян розповів, що на здоров’я не скаржиться, бо для його підтримки використовує весь досвід минулих поколінь.
Про всі секрети він знає з юності, від діда. Він упевнений, що ці заповіді здоров'я будуть корисними і для мешканців мегаполісів, які можуть використати їх на практиці та досягти відмінних результатів. Ось ці заповідні секрети:

 

Як стати здоровим довгожителем

Радять провідні українські вчені-геронтологи
Науковці медики, геронтологи всього світу намагаються розгадати таємницю людського життя, віднайти еліксир молодості, зробити земне існування людини якомога довшим та якіснішим.
До вашої уваги 10 порад для збереження довголіття при міцному здоров'ї та ясному розумі, від провідних українських експертів, які досліджують механізми старіння та чинники, що впливають на тривалість життя людей:
 

Чверть українців п'ють небезпечну для здоров'я воду

Через споживання недоброякісної води кожен четвертий українець завдає шкоди своєму здоров'ю
Про це свідчать дані ООН.
Крім того, чимало будинків та навіть населених пунктів в Україні взагалі не мають доступу до води.
Додаткові загрози створює виробництво, яке часто супроводжується викидами неперероблених стічних вод, що забруднюють довкілля. Тим часом у "Київводоканалі" запевняють, що роблять усе можливе, щоб вода у кранах киян була якомога безпечнішою.
 

Продавати "дитячу" ковбасу заборонив АМК

Шістьом виробникам заборонили продавати "дитячу" ковбасу
Антимонопольний комітет України (АМК) зобов'язав шість вітчизняних виробників ковбасних виробів використовувати слово "дитячий" у назві своєї продукції лише за наявності дозволу санітарно-епідеміологічних служб та при чіткій технологічній відповідності стандартам виробництва продуктів для дитячого харчування.
 

Життя 700 тисяч українців могла врятувати фізкультура

Щорічно Україна втрачає 700 тисяч громадян, третина з яких - працездатного віку
Кожен десятий українець не доживає до 35 років, а кожен четвертий - до 60. За тривалістю життя нас випереджають не тільки країни ЄС, а й усі пострадянські країни.
Кожного року 100 тисяч українців помирають від наслідків куріння, з них 10% - пасивні курці. Україна знаходиться серед країн-лідерів за кількістю споживаного алкоголю. Більше 500 тисяч наших співгромадян помирає від серцево-судинних захворювань. 90% школярів закінчують школу хворими.
 

Як уникнути весняних хвороб та авітамінозу

Узимку значно скорочується прийом свіжих фруктів і овочів, а ті, що потрапляють на наш стіл, не містять достатньої кількості корисних речовин.
Тому до весни, як правило, практично у всіх з'являються ознаки весняного гіповітамінозу або як кажуть у народі авітамінозу. Також навесні різко загострюється сприйнятливість до вірусних захворювань та стресу.
Сплеск цих захворювань пояснюється, в першу чергу, сезонною перебудовою організму і деякими зовнішніми чинниками.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1490
mod_vvisit_counterВчора3232
mod_vvisit_counterЦього тижня13983
mod_vvisit_counterМинулого тижня35188
mod_vvisit_counterЦього місяця67598
mod_vvisit_counterМинулого місяця143567
mod_vvisit_counterЗа весь час25665224