Ранок починає наш день. Згадайте свої перші слова після пробудження? "Знову вставати і йти на роботу" або "Ех, такий сон закінчився чудовий і знову це сіре життя".
А чи думали Ви, що саме від перших слів залежить ваш майбутній день?
Справа не тільки в самому негативному лінгвістичному відтінку звичайних фраз, а в програмуванні свого мислення на "обов'язковий", "важкий" та "довгий" день.

Для вироблення правильного, позитивного мислення, яке необхідне для ефективної поведінки, потрібно не тільки правильно проводити день, але і прокидатися тільки в позитивному ключі. Залишимо осторонь фізіологічні особливості кожної людини. Хтось може легко вранці встати, комусь складніше, але ви ж встаєте!

Раннє пробудження закладено нами природою, а робити це правильно психологічно ми можемо навчитися прямо зараз!

Чим можна замінити звичайні депресивні слова вранці, які налаштовують нас просто «проіснувати» весь сьогоднішній день?

1) Запальна, мотивуюча вас на досягнення мелодія на ваш будильник. Так само ефективно записати свої, або важливої для вас людини слова для мотивації. Текст для кожного буде свій, але головне, щоб там були правильні слова. Наприклад: Я сьогодні зроблю задумане, я ще на крок наближуся до задуманих цілей, цей день найважливіший у моєму житті і т.д.

2) Можете залишити собі записку з важливими словами. Наприклад, ви відкриваєте очі і зі стелі звисає листок з чарівним смайлом, або мотивуючими словами.

3) Придумайте собі слова, які кожен день будете самі собі повторювати. Нехай це будуть ваші цінності життя, або цілі на сьогоднішній день. Найголовніше, щоб текст постійно змінювався, щоб не загубився ефект новизни.

Ці прості поради в рази полегшать вам ранкове пробудження.
Ви будете не тільки із задоволенням вставати, але й налаштовувати себе на чудовий, продуктивний день!

Інф.: lubov-plus.org.ua, фото: opyt-of-woman.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити