Для людей, що дотримуються посту, сніданок може стати справжнім випробуванням. Адже він повинен бути збалансованим, ситним, смачним і до того ж пісним, тобто не повинен містити м'яса, риби, сиру, яєць та молочних продуктів. Завдання непросте, але здійсненне.
Більшість людей, як відомо, звикли снідати бутербродами, запиваючи їх чашкою кави або чаю. Бутербродна класика жанру - ковбаса, паштети та сир. А ось у період посту можна знайти не менш смачны та цыкавы варыанти - спробувати готувати їх з овочевою ікрою - зокрема, баклажанною і кабачкової, грибним паштетом або грибною пастою, соєвим сиром тофу.
Великий піст - найтриваліший та строгий з усіх постів - 50 днів. У 2013 році піст розпочнеться 18 березня і закінчиться 5 травня - Великоднем. Однак це не означає, що утримання від важких і ситних страв у пісний період має бути незмінно догматичним.
Не тільки дієтологи, але й священнослужителі застерігають від сліпого підпорядкування правилам: кожна людина сама визначає, скільки їй потрібно в добу їжі і пиття. Які ж пісні продукти допоможуть уникнути занепаду сил найкраще?
Всім відомо, що пити воду з крану вкрай не бажано, а іноді й небезпечно.
Навіть кип'ячена вода може нашкодити здоров'ю.
Купувати воду дорого і не завжди ефективно.
Що ж робити? Очищати воду самостійно.
Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила зберігання та реалізацію лікарського засобу "Брильянтовий зелений".
Йдеться про розчин для зовнішнього застосування спиртовий 1% по 20 мл. у флаконах, серії 821012, виробництва ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика", Україна.
Відповідне розпорядження від 13 березня розміщене на сайті Держлікслужби.
Офісна робота - не лише спосіб життя більшості сучасних працівників, а й справжнє "покарання" для тіла людини.
Постійна відсутність динаміки втомлює організм та значно знижує активність людини.
Робота в офісі обмежує рухи людини, що може призввести до не лише до фізичної, а й ментальної втоми.
Кілька простих та ефективних вправ допоможуть зняти напругу і "перезавантажити" організм, щоб він бадьоро допрацював до вечора.
Якщо ви мучитеся нічними жахіттями у снах, то, ймовірною причиною цього може бути гостра їжа, яка була вами з'їдена незадовго до сну.
Як з'ясували фахівці з Клівлендського Центру розладів сну, однією з перепон спокійного сну є важка та гостра їжа, яка важко перетравлюється.
Через вечірні або нічні "перекуси", за словами лікарів, обмін речовин в організмі прискорюється, а його температура підвищується, що призводить до зростання активності мозку, особливо під час фази швидкого сну, за якої люди і бачать сновидіння.
Дослідники одного з університетів Ісландії прийшли до відкриття, згідно з яким кофеїн настільки ж шкідливий для здоров'я, як нікотин, або алкоголь.
Саме тому вони рекомендують відрегулювати норми його споживання. Крім того, що кофеїн міститься в чаї і каві, він також знаходиться в газованих і енергетичних напоях, печиві, жувальній гумкці та йогурті. Він також часто зустрічається в противірусних лікарських препаратах, таблетках для схуднення, в косметичних засобах, милі і навіть у коригуючому білизну.
Регулярне харчування у фаст-фудах сдійснює на печінку вплив, подібний до впливу гепатиту. Таку заяву зробив доктор Дрю Ордон із США.
За словами доктора Ордона, особливо шкідливі для печінки смажена курка та смажена цибуля кільцями. У приготуванні цих страв використовуються не тільки жир і сіль, але й цукор, для додання красивого кольору.
Мозок повних людей під час стресу отримує додаткові живильні речовини.
Повні люди живуть довше, ніж худі, бо їх мозок під час стресу отримує додаткові поживні речовини.
За словами професора Петерса з університету Любека, у огрядних людей спостерігається особливий метаболізм, завдяки якому вони краще пристосовуються до стресових ситуацій. Вивченню даного питання професор присвятив 30 років. На його думку, зовсім невипадково, що хворі люди найчастіше худі.
Сидіння за робочим столом більше 6 годин на добу призводить до розвитку діабету, раку і серцевих захворювань.
Про це йдеться в дослідженні про шкоду сидячого способу життя, яке американські вчені провели серед більш ніж 63 тисяч американських чоловіків. Вчені запевняють, що його результати також стосуються і жінок.
Ті, хто сидить більше чотирьох годин на день, ризикують "заробити" рак, діабет і захворювання серцево-судинної системи. Якщо ж ви проводите в нерухомому положенні за столом більше 6 годин, то це вдвічі підвищує шанси захворіти на діабет.
|
|