Вода - надзвичайна субстанція, яка своєю присутністю у різних формах, як живої, так і неживої природи, поєднує все у загальному танку гармонії співіснування.
Однак, останні наукові дослідження вчених викликали справжній шок у більшості жителів планети.
Ще Австрійський вчений В. Шаубергер у своїй книзі "Енергія води" писав, що вся планета Земля являє собою єдиний живий організм, кровоносними судинами якого є сітка малих і великих річок на її поверхні.

Першим, хто почав досліджувати воду як носія енергії та інформації, був японський вчений Емото Масару. Озброївшись сучасними мікроскопами, вчений фотографував краплі замерзлої води і таким чином виявив, що її структура змінюється, залежно від інформації: слова, думки, бажання та намірів. Позитивна інформація утворює в ній шестигранники, а негативна – хаотичну структуру. На думку вченого, кристали води – це саме її обличчя. Спостерігаючи за ними, розумієш істинну природу цієї стихії, стан її душі на момент «спілкування». Це здається неймовірним, дивовижним, натомість десятки тисяч фотографій кристалів різних взірців води доводять, що речовина взаємодіє з нами.

Одне із його досліджень було проведено таким чином. Дистильовану воду помістили у склянку. Стоячи поруч, різні люди вимовляли «добрі» слова на кшталт «мама», «тато», «ангел» тощо. Коли вода була заморожена, зробили її фотографії. Кристали виявились гармонійними й гарними, геометрично досконалими. При негативних словах кристали темнішали, викривлялися тощо. Особливо це видно при впливі на воду музики: коли звучить Моцарт, Бетховен, Вівальді, – кристали ясні, досконалої форми, при звучанні року – потворні, розпадаються, неначе від вибуху. «Вода – це живий елемент, здатний взаємодіяти з довкіллям та живими створіннями, – стверджує Масару. – Я отримав наукові докази того, що вода «сприймає» наші почуття, наші емоції, наші слова й молитви, «чує» музику та навіть реагує на сигнали так, начебто спроможна їх розрізняти та оцінювати. Вона вміє розшифровувати написані слова – практично вміє читати».

Було досліджено також і проби води, яка надходить до споживача по трубах. На знімках шестигранників не було. Ці дослідження надихнули Коценко К.Ф., доцента КНЕУ, яка понад двадцять років читає лекції з екології у Київському економічному університеті, простежити за тим, що знали про воду аюрведичні вчені. Їх медична школа не тільки вижила, витримавши конкуренцію з найсучаснішими досягненнями медицини, але й набирає значного поширення в Західній Європі, США, країнах пострадянського простору. В міру вдосконалення методів дослідження науки, синтез прадавніх і сучасних знань стає тією силою, яка здатна допомогти людині знайти шляхи до здорового довголіття. Аюрведичний лікар використовує все необхідне, щоб налагодити гармонію в організмі та запалити його внутрішній вогонь.

Згідно із вченням Аюрведи, вода в нашому тілі переносить особливу життєдайну енергію –Оджас, тобто тонку енергію (її порівнюють з клеєм чи цементом), яка інтегрує тіло, розум і дух в єдине ціле і тим самим утворює живу людську істоту, здатну проявляти активність та динамізм.

Вода належної структури, наприклад, гірської річки, володіє тонкою енергію Оджас, яка наповнює людину спокоєм, дає терпіння, витривалість і в кінцевому рахунку сприяє здоров’ю та довголіттю. Вивченням прадавніх ведичних знань і використанням їх у будівництві займається науковий консультант Інституту пасивного будівництва к.т.н. Багрійчук М.О. Він довів, що у ведичні часи архітектура й будівництво перебували у гармонії з Космосом і в їх основу закладено три важливих принципи: правильна орієнтація з врахуванням сторін світу; правильне розташування кімнат з врахуванням функції кожної з них; правильні пропорції для будь-якої споруди. Згідно із вченням Аюверди, тільки два напрями із восьми сторін світу дають сприятливі результати – північний та східний. Тому вхід у будинок, розташований зі східного боку, сприяє зміцненню здоров’я, енергійності, ясності розуму та процвітанню усіх, хто в ньому проживає. Сонце, пересуваючись небосхилом, випромінює в різний час різні види енергії, які впливають на різні частини будинку.

У системі архітектури Стхапастья-Веда споруди проектуються таким чином, щоб ці види енергії відповідали тому, чим людина займається в різних кімнатах чи частинах будинку. Відповідно орієнтовані на сторони світу вітальня, кухня, їдальня, спальня, що гармонізує життя мешканців з природою. На цьому принципі на Львівщині споруджено експериментальний будинок, не тільки правильно орієнтований, але ще й побудований із матеріалів (дерево, глина тощо), які сприяють гармонії людського життя. Важливу роль в створенні такої гармонії відіграє і вода – носій інформації, енергії, носій гармонії та довголіття.

Піонер органічного харчування Вальтер Данцер, керівник швейцарської фірми «Сояна», створив лабораторію Vizionlab, озброївши дослідників найсучаснішими мікроскопами. Тут намагаються зробити доступними для людей види енергії, які діють глибоко всередині матерії. У своїх експериментах дослідники використовують прадавній процес, при якому мінерали їжі у зразках кристалізуються найрізноманітнішими способами. Саме в цій лабораторії проведено успішні спроби створити продукцію, яка чинить позитивний вплив на звичайну водопровідну воду і збагачує її гармонією життя – Оджасом.

Впродовж 20 років В. Данцер займається вивченням впливу якості води на продукти харчування. Так, на знімках, отриманих В. Данцером за допомогою сучасної мікроскопії, добре видно нагромадження кристалів з різним рівнем організації, розвитку, краси і гармонії. Навіть непрофесійний спостерігач легко може зауважити гармонію. Нескладно прослідкувати, як змінюється структура їжі під мікроскопом у залежності від якості води, як зникають природні якості продуктів, коли їжа виготовляється з використанням механізмів та електрики чи навпаки, виникає гармонія, коли її готують людські руки з любов’ю і використовується структурована вода.

Найбільш незвичний дослід з водою за всю історію людства знову ж таки здійснив вчений Емото Масару. У жовтні 1997 року вчений провів експеримент над водою озера Фуджівара в префектурі Гунма. «В той день, – згадує вчений – на озері розігрались хвилі, вода була неспокійною. Ми швидко взяли взірець для заморожування. В цей час священик храму почав молитися, стоячи на березі озера.

Після годинної молитви вода стала спокійнішою, прозорішою. Ми взяли новий взірець, заморозили та роздивилися кристали». Перший взірець дав кристали темні, спотворені, з розривами й дірками. Кристали другого були дуже гарні, симетричні, складної геометричної форми. Задля інтересу, вчений зняв також і кристали з Лурдського джерела – славетної християнської святині. Вони виявились дуже гарними та водночас таємничими, начебто наділені містичним почуттям.

Дослідження властивостей води тільки починаються, і хтозна, які ще дивовижні таємниці відкриють її дослідники. Проте беззаперечним є той факт, що вода наділена вкрай важливими якостями. І лише завдяки позитивним емоціям ці властивості стануть корисними для кожного з нас.

Ольга Адам

Інф.: vgolos.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh