Багато на світі людей, які кажуть собі: "З понеділка я почну нове життя!".
Якщо Ви один з цих оптимістів, то, напевно, знаєте гірку правду про те, що майже ніколи ми не починали нове життя. Люди, які хочуть змін у житті, повинні, перш за все, змінити себе. Головною причиною зупинки процесу змін є лінощі. Прийнято вважати, що ледарями зазвичай бувають люди, які не можуть дотримуватися встановлених правил. Але чи так це насправді? Чи помічали ви, що людина починає лінуватися тоді, коли їй доводиться робити щось вимушено, не маючи при цьому ніякого мотиву і вже тим більше бажання.

Як позбутися від лінощів раз і назавжди

Для того щоб ледарям побороти себе, потрібно лише привести в порядок свої справи. Рекомендується сісти і спокійно подумати, якого роду заняття ви робите неохоче. Адже погодьтеся, ви, напевно, не завжди ледар. Щоб переконатися в тому, що ми праві, вам потрібно трохи часу для того, щоб скласти два списки. У першому перерахуйте ті заняття, які ви робите вимушено і в другому списку напишіть ті справи, до яких вас не треба примушувати. І в кожному списку потрібно згадати імена людей, які зацікавлені у виконанні певної справи. Не здивуєтеся, якщо ви, як і багато хто в цьому світі, виявите, що в першому списку стоять імена людей, які могли б зробити ту роботу, яку доручили вам.

Існує ще одне правило: знайте свою норму і не витрачайте зайву енергію. Чимало цікавих особистостей на цій планеті, які б хотіли все змінити, і тому завантажують себе по повній програмі. Вони ставлять перед собою цілі, яких досягти неможливо. І коли розуміють це, починають нервувати через те, що їм це не під силу. Тут вам рекомендується уточнити, чому вам це потрібно. Буде добре, якщо ви будете витрачати свою енергію на більш реальні справи.

Найголовніше – вам потрібно дізнатися, чому вам не хочеться виконувати певні доручення. Тут важливим вважається психологічний стан людини. Це коли людина не просто так не хоче виконати справи, а у неї це викликає якісь негативні почуття.

В кінці хотілося б сказати, що ви не зобов’язані змушувати себе щось робити. Але вам обов’язково потрібно визначити важливість справи саме для вас. І вам зовсім не потрібно робити будь-яку справу для когось, щоб показати, які ви хороші. Дотримуйтесь наших інструкцій, і ви помітите з подивом, як вам стане легко і фізично, і духовно.

Інф.: lubov-plus.org.ua, фото: newme.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh