Національний банк України розглядає можливість встановлення граничної суми готівкового розрахунку у розмірі 150 тис. гривень.
Про це йдеться в анонсі брифінгу заступника голови Нацбанку України Віри Ричаківська.
Раніше голова комітету по запобіганню проведення недобросовісних валютних операцій НБУ Юрій Горшков заявляв, що НБУ "дуже активно" вивчає можливість обмеження по сумах розрахунку готівкою. "Національним банком законом встановлено право запроваджувати обмеження щодо розрахунку сум готівки. На даний момент Національний банк дуже активно вивчає можливість введення такої норми, зараз проводиться розрахунок суми", - заявив Горшков.
|
США очікують, що Україна відмовиться від перегляду тарифних зобов'язань в рамках Світової організації торгівлі. У разі, якщо Київ здійснить свій намір підвищити мита на 371 вид продукції, Вашингтон буде вимагати компенсації. Про це розповів посол США при СОТ Майкл Пунке. "Позиція Сполучених Штатів така ж, як і Європейського Союзу. Україна має надати компенсацію відповідним країнам-членам шляхом аналогічного зменшення інших ставок в українській тарифній сітці", - повідомив американський дипломат.
Божевільна ідея стати найбагатшим у світі народом. Ми колись замислимось, чи можливо це взагалі? Зрозуміло, що "нам не дадуть", "у нас немає ресурсів", "поганий менталітет", уряд, дурні, дороги, Росія, Європа ... Але якщо все-таки подумати, чи можна за 40 років стати одним з найбагатших народів світу? Чи можемо ми стати новими американцями, територією, куди з усього світу їдуть жити і заробляти? Що має відбутися в Україні, щоб це стало можливим?
Заборонити українським банкам залучати вклади у валюті пропонує народний депутат від Партії регіонів Євген Сігал, який вніс 26 лютого відповідний законопроект у Верховну Раду.
"Законопроектом пропонується вилучити норму, яка дозволяє комерційним банкам залучати вклади (депозити) в іноземній валюті", - йдеться в пояснювальній записці до документа, оприлюдненої в середу.
Завершується робота з обладнання локомотивів системами супутникової навігації, яка в автоматичному режимі надає інформацію про переміщення локомотивів для формування довідок про рух поїздів у режимі он-лайн. Про це повідомляють в Адміністрації залізничного транспорту.
Загальна кількість робочих місць в Україні почала швидко скорочуватися. 27 лютого в Держстаті повідомили, що станом на кінець січня 2013 було 10,2 млн робочих місць, що на 1,6% менше, ніж у грудні минулого року. При цьому січневе зниження кількості штатних співробітників не можна пояснити сезонним фактором, оскільки в січні минулого року кількість робочих місць зросла на 1,9%.
Пересічний українець може відкласти на місяць тільки 488 гривень. Такі дані восени минулого року озвучила Незалежна асоціація банків України. За таких умов пересічному українцю доведеться збирати на власну квартиру 65 років. Про це UBR.UA повідомили аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando.
За даними Slando, станом на лютий 2013 року, в Україні було близько 440 тис. оголошень щодо продажу квартир.
В "Укрзалізниці" (УЗ) не можуть знайти фінансування для найбільш амбітного проекту щодо закупівлі локомотивів.
УЗ і російський ВЕБ (Внєшекономбанк) майже рік обговорювали виділення кредиту з оціночною сумою 3,5 млрд доларів для закупівлі 509 машин, але так і не досягли угоди.
"Укрзалізниця" оновить парк локомотивів за схемою лізингу, повідомив 18 лютого 2013 року міністр інфраструктури Володимир Козак.
Державна компанія "Укртрансгаз" сплатила понад 2,5 млрд грн чотирьом компаніям, які заснували охоронці та пенсіонери, - ЗМІ
Про це йдеться у розслідуванні журналіста програми "Тендер News" на "ТВі" Дениса Бігуса.
Протягом 2010-2013 років тендери "Укртрансгаз" з постачання обладнання та проведення ремонтних робіт регулярно вигравали чотири донецькі фірми - "Укртурборемонт", "Турботрейд", "Турболінкс" та "Промінвеставтоматика".
На тендери ці компанії виходили переважно разом, розігруючи перемогу між собою. Окрім того, у двох компаній була однакова юридична адреса. Міські номери телефонів ще двох відрізнялися однією цифрою. Це дало підстави підозрювати "тендерну змову" учасників.
Представники влади неодноразово заявляли про можливість передачі українських аеропортів у концесію. Зокрема, перебуваючи на посади віце-прем'єр-міністра – міністра інфраструктури, Борис Колесніков заявив, що концесійний конкурс щодо аеропорту "Бориспіль" може бути оголошено до кінця першого півріччя 2013 року. "Липень-серпень – це крайній термін. Я думаю, що в першій половині 2013 року все буде закінчено", – сказав він.
Народний депутат України Сергій Міщенко (позафракційний) підготував законопроект, яким пропонується заборонити приватизацію і здачу в концесію державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Як передає кореспондент УНІАН, даний законопроект було оприлюднено 7 лютого під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації. Детальніше
|
|