"Нафтогаз" провів чверть мільярда через банк друга сина Януковича
НАК "Нафтогаз України" 26 березня 2013 року уклав угоду з ПАТ "Комерційний Банк "Південкомбанк" на закупівлю 250 тис облігацій внутрішньої державної позики на суму 261,11 млн грн.
Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".
Зворотній викуп ОВДП призначено на 26 березня, тобто на день укладення угоди. Прибуток банку становитиме 11,11 млн гривень.
Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".
|
Компанія System Capital Management, яка належить найбагатшій в Україні людині - Рінату Ахметову - за два тижні до введення нового податку встигла зняти з рахунку в кіпрському банку Laiki $ 30 млн, передає НБН з посиланням на Financial Times.
Нагадаємо, що президент Кіпру Нікос Анастасіадіс закликав суддів, які розслідують банківську катастрофу, "в першу чергу" перевірити угоди, зроблені юридичною фірмою його сім'ї, бажаючи ослабити гнів громадськості з приводу виведення кіпріотами, росіянами та українцями коштів з кіпрських банків в останній момент перед введенням нового податку.
"Укрзалізниця" наступна
На всіх фронтах в "Укрзалізниці" суцільні невдачі: персонал переводять на чотириденний робочий тиждень, рейси скорочують, коштів на оновлення рухомого складу нема, - пише "Економічна правда". В уряді за цим спокійно спостерігають. Загалом в кінці 2012 року в компанії повідомляли, що "для забезпечення потреб населення у якісних комфортних пасажирських та вантажних перевезеннях" на оновлення рухомого складу необхідно понад 180 млрд грн.
Держава ж не поспішає рятувати головного "соціального" перевізника. Детальніше
Українська грошова система найближчим часом зруйнується, - вважає політолог і економіст Олег Соскін.
"За попередніми оцінками Кабмін за січень-лютий випустив близько 23 млрд грн. Облігацій внутрішньої державної позики. В гривнях та у валютному еквіваленті. Якщо додати боргові запозичення, випуск ще на мільярд євро бондів, це - взагалі катастрофа, оскільки це означає, що немає ніяких надходжень, відбувається повний провал формування здорової прибуткової частини держбюджету за здоровими податковими джерелами. Це означає, що бюджет від податків взагалі не наповнюється, а бюджет країни існує за рахунок запозичень.
На НСК "Олімпійський" з держбюджету витрачено вчетверо більше запланованого
Державній скарбниці "Олімпійський" обійшовся у 680 млн.євро, - повідомляє Дойче Веллє-Україна.
Загалом на його реконструкцію пішло вчетверо більше державних коштів, ніж передбачалося. Експерти прогнозують, що ці витрати не окупляться. Приблизна сума збитків - 6 млрд. євро.
Подібна ситуація і з "Ареною Львів".
Детальніше+ВІДЕО
Власники Bank Of Cyprus можуть отримати шанси врятувати свої гроші. Надійшли рішення судів щодо прав власників депозитів Bank Of Cyprus, - інформує Радіо Свобода з посиланням на Financial Times. Видання з Лондона також повідомило, що воно володіє інформацією від "кількох фірм в Україні, які мають мільярдні капітали в доларах США в банках Кіпру та намагаються за допомогою судових позовів захистити свої депозити і звільнити власні фінансові потоки". Влада Кіпру вже змушена створити арбітражну комісію, щоб розглядати подібні судові позови.
Наступними слабкими ланками в фінансовому ланцюгу Європи можуть стати Словенія, Мальта та, можливо, Україна.
До такого висновку дійшов відомий аналітик з Лондона Тімоті Аш.
Він вважає, що Україна має проблеми з кредитами своїх громадян, невпевненістю деяких українських олігархів у своєму майбутньому, що може бути посилено проблемами з готівкою, які виникнуть через Кіпр.
Ігор Мітюков - сірий фінансовий кардинал правлячого олігархату, - Олег Соскін
Україна опинилась за крок до повного фінансово-економічної краху. Одна із причин такої катастрофічної ситуації – стрімке зростання державного боргу, який постійно збільшується за рахунок нових запозичень у вигляді облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики.
Як виглядає, до стрімкого зростання державного боргу України має пряме чи опосередковане відношення така фігура, як Ігор Мітюков. Ми вважаємо, що настав час звернути увагу на цю персону і її роль у фінансово-економічному колапсі України.
Міністерство фінансів США прирівняло електронні гроші до систем грошових переказів на зразок Western Union з метою посилити нагляд за діяльністю сервісів з купівлі та обміну віртуальної валюти.
Так на думку влади, постачальники електронних грошей, які ще не прив'язані до якої-небудь реальної валюті, підпадають під закони по боротьбі з відмиванням коштів та повинні розкривати наглядовим органам інформацію про підозрілі транзакції.
Державні підприємства вугільної галузі 7-15 березня за результатами тендерів уклали угоди на постачання товарів та послуг на 427 190 000 грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
ТОВ "ДС-8" отримає від "Луганськвугілля" 11 050 000 грн. за лісоматеріали хвойних порід. Рудстояк (діам. 10-16см. L-2-4м) придбано по 696 грн. за кубометр без ПДВ, пиловник аналогічного розміру - по 830 грн. без ПДВ.
До складу засновників фірми входить син глави парламентської фракції Партії регіонів Ігор Єфремов. У минулому році фірми, пов'язані з Олександром Єфремовим, отримали підряди на 1,55 млрд грн. Інф.: dl.lg.ua
|
|