Міністерство юстиції зареєструвало постанову Національного банку України про обмеження готівкових розрахунків
Про це НБУ повідомив банкам у листі № 11-113/2541 від 22 липня.
У листі Нацбанк повідомляє про реєстрацію в Мін'юсті постанови від 6 червня 2013 року № 210 "Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою", йдеться у тексті цієї постанови та нагадує, що вона вступає в силу з 1 вересня поточного року.
 
Поданою постановою Нацбанк, зокрема, обмежив розрахунки підприємств (підприємців) протягом дня до 10 тис. грн, а також для фізичних осіб при розрахунках з підприємствами (підприємцями) і між собою за договорами купівлі-продажу, що підлягає нотаріальному посвідченню, до 150 тис. грн.

Для проведення розрахунків фізичними особами понад встановленого обмеження постанова передбачає використання таких інструментів, як перерахування коштів між поточними рахунками, внесення та перерахування коштів на поточні рахунки, використання депозиту нотаріуса.
 
Як повідомлялося, правління Національного банку України затвердило постанову про обмеження готівкових розрахунків між фізичними особами до 150 тис. грн з 1 вересня 2013 року. Національний банк України оприлюднив проект постанови для громадського обговорення 4 березня. Верховна Рада прийняла закон, яким надала право НБУ вводити обмеження на розрахунки готівкою, восени 2012 року.
 
Інф.: u-news.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити