Частка бензину і дизельного палива, виробленого на українських заводах в 2014 році, може скласти 60% від усієї "горючки".
За інформацією консалтингової групи "А-95", після запуску українських нафтопереробних заводів, частка вітчизняного палива на ринку наблизиться до позначки 50-60%.
За даними експертів галузі, вже восени повноцінно запрацює Одеський НПЗ, ще більші зміни в наповненні ринку відбудуться після запуску Лисичанського НПЗ "ЛІНІК", що належить компанії "Роснефть". Підприємство може запрацювати навесні 2014 року і виробляти більше 30% палива на ринку.
 
Крім того, не варто скидати з рахунків обсяги Кременчуцького НПЗ і Шебелинського ГПЗ. Якщо держава почне наводити порядок на ринку нафтопродуктів, стимулювати модернізацію підприємств і боротися з контрабандою та фальсифікатом, це дозволить галузі розвиватися стабільно.
 
Як повідомлялося раніше на Авто@Mail.Ru Українські нафтопереробні підприємства скорочують виробництво палива і звільняють робітників. Через скорочення обсягів переробки нафти понад 18 тис. співробітників НПЗ були звільнені, також без роботи залишилися понад 54 тис. осіб із суміжних галузей. Нагадаємо, за даними Державного комітету статистики України, за п'ять місяців 2013 року в Україні виробили на 50,4% менше бензину в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Всього було вироблено 429 тис. тонн. При цьому виробництво продовжує падати, в травні заводи випустили на 11,5% менше палива, ніж у квітні поточного року. Виробництво мазуту також падає.
 
Інф.: auto.mail.ru

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити