Обмінюючи гроші в валютообмінних пунктах, українці несуть додаткові ризики. Таку думку висловив директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.
"Я вважаю, що це додатковий аргумент позбавити ліцензії обмінні пункти. Одна справа дозволяти працювати з паспортними даними банкам, а інше - обмінним пунктам, які ніяк не проконтролюєш. Система контролю повинна бути іншою по відношенню до подібного роду інформації", - сказав Устенко.
 
"Ідея позбавити ці пункти права займатися валютообмінними операціями виношувалася давно. Обмінники набагато важче контролювати і моніторити їх діяльність. У свою чергу банки несуть відповідальність перед клієнтами, мають відповідні гарантії. Тим більше ця ситуація з продажем даних... Є сенс просто позбавити їх ліцензії займатися обміном валют", - зазначив експерт.
 
Він також підкреслив, що, працюючи з обмінними пунктами, українці несуть додаткові ризики. «Якщо у вас є бажання поміняти валюту, то, на мій погляд, більш якісну послугу ви отримаєте в комерційному банку. Тим більше, що різниця, маржа, яку банк бере, настільки мінімальна, що немає сенсу ризикувати», - резюмував Устенко.
 
Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, у Києві з'явилися торговці копіями паспортів киян. Також банкіри і юристи називають пункти обміну валют головними постачальниками копій документів.
 
Інф.: u-news.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити