Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

В НАСА вчаться маніпулювати простором

У НАСА намагаються навчитися маніпулювати простором, даючи можливість фотону долати значно більші відстані, при цьому рухаючись зі швидкістю світла.
Поки що не зрозуміло, яким чином вони хочуть стискати і викривляти простір, але ентузіазму вчених можна тільки позаздрити.
За їх словами, простір Всесвіту розширюється постійно з часів Великого вибуху, а якщо природа вміє робити це, то значить і людині під силу.
Проблема досягнення надсвітових швидкостей відіграє провідну роль у можливості польотів до інших зірок. 
 

Вивчити іноземну мову допоможе правильна музика

Якщо ви намагалися вивчити іноземну мову за піснями, ви діяли цілком вірно.
Цього тижня британські вчені опублікували результати нового експерименту, в ході якого їм не вдалося зробити сенсаційного відкриття, але науково підтвердити загальновідомий факт.
У ході експерименту, проведеного лінгвістами і мовознавцями Единбурзького Університету, фахівці спостерігали за двома групами студентів, що вивчали іноземну мову - угорську, вибрану з причини "несхожості" на інші поширені і популярні європейські мови.
 

"Лінгвістична революція" Табачника вдарить по викладанню англійської мови в школах

Міносвіти обіцяє "лінгвістичну революцію", вводячи обов'язкове вивчення в школах двох іноземних мов. Проте насправді ця ідея чиновників призведе до погіршення знань українських школярів з іноземних мов.
Про це у своїй статті пише методист з іноземних мов Бориспільського районного відділу освіти Київської області Анатолій Шванц.
Як повідомляли ЗМІ? МОН запланувало з 1 вересня 2013 року поступове скорочення часу на вивчення першої іноземної мови у 5-7 класах. Робиться це під гаслом впровадження обов'язкового вивчення з 5-го класу другої іноземної мови. 
 

Пільги для абітурієнтів пропонують скасувати

Експерти вважають, що пільги при вступі до вищого навчального закладу необхідно скасовувати.
Голова Центру моніторингу освіти Павло Полянський, член робочої групи з розробки нового законопроекту "Про освіту", пояснив, що "головний критерій вступу має бути один - знання".
"Пільги на етапі вступу потрібно скасовувати. Це питання соціального захисту, а не освіти", - вважає він.
Експерт підкреслив, що пільги можуть мати студенти, які потребують соціального захисту, а не абітурієнти.
 

За складом крові визначатимуть рівень багатства людини

У найближчому майбутньому лікарі зможуть легко визначати, наскільки багаті чи бідні їхні пацієнти.
І робити вони зможуть це за результатами аналізу хімічних речовин у їхній крові. 
Так, нове дослідження британських учених з університету Ексетера показало, що різні типи хімічних речовин накопичуються в тілах людей залежно від їх соціально-економічного статусу.
Свій звіт дослідники опублікували на сторінках журналу Environmental International, передає The Telegraph.
 

Адам старший за Єву на 10 тисяч років

Вчені підрахували вік Адама і Єви
Отримані дані допоможуть еволюціоністам точніше відтворити картину поширення людей по Землі, - пише ubr.ua з посиланням на delate.info. Американські вчені вкотре задалися питанням походження життя на землі. Зокрема, вони знову розрахували вік Адама і Єви.
Згідно з отриманими генетиками даними, мітохондріальна Єва та хромосомний Адам жили приблизно в один і той же час - від 100 до 150 тисяч років тому, з тією лише різницею, що Адам старший від Єви на 10 тисяч років. Вченим вдалося відновити еволюційне древо чоловічої Y-хромосоми.
 

У підручники історії намагаються повернути радянські міфи – екс-урядовець

Підручники, затверджені Міністерством освіти України, упереджено висвітлюють історичне минуле, а в регіонах деякі вчителі дозволяють собі тенденційне викладання предмету. Про це заявив в ефірі програми "Ми разом" на Радіо Свобода голова правління "Центру освітнього моніторингу", колишній заступник міністра освіти Павло Полянський. Він не заперечує право викладачів використовувати необхідну додаткову літературу, але це має слугувати об’єктивному висвітленню давніх подій, і головним критерієм в оцінці діячів минулого має бути їхня роль у розвитку України. Детальніше+ВІДЕО
 

Хто став студентом вишу стане відомо вже сьогодні

Після завершення строків прийому документів, що тривав протягом липня, приймальні комісії вищих навчальних закладів вже сьогодні почнуть оприлюднювати списки потенційних студентів.
Рейтинговий список - це список всіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта.
Такий список буде сформовано у кожному навчальному закладі та за кожною окремою спеціальністю.
 

Людина-птах ширяє наввипередки з бомбардувальником (ВІДЕО)

Людина з крилами підкорює небо Сполучених Штатів
Швейцарець Ів Россі, відомий як "Джетмен", узяв участь у щорічному авіашоу в місті Ошкош у штаті Вісконсин, - повідомляє ubr.ua.  Його політ тривав приблизно десять хвилин. Льотчик та винахідник уперше прибув до Америки зі своєю розробкою - чотири-моторним реактивним ранцем. Напередодні він здійснив показовий політ для журналістів. Россі пролетів поруч з бомбардувальником часів другої світової війни: ВІДЕО
 

Доступ в Інтернет з людського мозку вже існує у США

Американські учені змогли імплантувати в мозок людини спеціальний чіп, за допомогою якого можна передавати інформацію з мозку на жорсткий диск і навпаки.
Найближчим часом за допомогою імплантації чіпа можна буде допомогти хворим на епілепсію, параліч та повернути зір сліпим. Крім того цю технологію можна буде застосовувати для підключення доступу в Інтернет безпосередньо до мозку.
Ця технологія відкриває безліч можливостей, наприклад, людина з таким пристроєм в майбутньому зможе управляти штучними кінцівками силою своєї думки.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні852
mod_vvisit_counterВчора3471
mod_vvisit_counterЦього тижня4323
mod_vvisit_counterМинулого тижня20107
mod_vvisit_counterЦього місяця50463
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24445140