В Україні 30 квітня діють графіки відключення електроенергії для населення в Харківській області, де оновили графіки, та для промисловості в Кривому Розі.
Також знеструмлено 417 населених пунктів: через бойові дії – у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській областях; з технічних причин – у Сумській та Чернігівській областях. Крім того, на Донеччині через обстріл знеструмлювалися дві шахти – 35 працівників залишалися під землею.
Вечорами країни зберігається дефіцит струму, тому енергетики просять про економію. Про це повідомили в "Укренерго" та Міністерстві енергетики.
"Наразі в енергосистемі є тільки мережеві обмеження. Причина їх застосування – пошкодження обладнання магістральних мереж російськими дронами та ракетами", – зазначили в "Укренерго".
У компанії додали, що в енергосистемі в окремий вечірній час максимального споживання зберігається дефіцит електроенергії. Справа в тому, що через пошкодження, заподіяні ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити всі потреби споживачів.

Через обмеження споживання електроенергії на Харківщині вранці 30 квітня було знеструмлено близько 204 тисяч побутових споживачів.
Крім того, енергетики загоїли 4,6 тисячі точок обліку в одному з населених пунктів, які вимикалися через бойові дії.
"На жаль, в результаті повторного обстрілу вони знову були знеструмлені. На ранок залишаються без напруги понад 26 тисяч абонентів", – повідомили в Міненерго.
З 1 травня графіки відключень у Харкові та області оновлять. Нинішній графік діє до 30 квітня включно.

Однак з новим графіком гарантованих відключень менше не стане – світло, як і раніше, вимикатимуть як мінімум на 3 години на добу. У кожного споживача – по чотири режими подачі електрики:
    червоний – електроенергія відключена;
    жовтий – оперативні перемикання;
    зелений – відключення відсутні;
    перекреслений жовтий – можливі відключення через пікове споживання або оперативне перемикання.

Донецька область: знеструмлювалися шахти
На Донеччині внаслідок обстрілу, що пошкодив повітряну лінію обленерго, було знеструмлено побутові споживачі та дві шахти. В одній із них під землею перебувало 35 працівників – усіх вивели на поверхню. Повітряну лінію включили у роботу, всіх споживачів заживили.
Внаслідок бойових дій в області знеструмлено майже 22 тисячі абонентів у 2 населених пунктах. Ремонтні бригади загоїли 19,8 тисячі точок обліку в 10 населених пунктах. Залишаються без напруги 48,2 тисячі абонентів у 98 населених пунктах.

Інші регіони: де є проблеми з електроенергією
Вас може зацікавити:
У Брюсселі призначили наступне засідання Ради Україна – НАТО: що обговорюватимуть

У Запорізькій області енергетики загоїли понад 700 споживачів, які знеструмлювалися через обстріли та технологічні порушення. Без напруги залишаються понад 3,7 тисяч абонентів.

Через технологічне порушення на Сумщині знеструмлювався 181 абонент у 5 населених пунктах. Ремонтні бригади загоїли понад 1,6 тисячі точок обліку в 9 населених пунктах, які вимикалися через обстріл. На ранок залишаються без світла 10,3 тисячі абонентів у 87 населених пунктах.

У Херсоні відновлено електропостачання для 159 абонентів. Залишаються знеструмленими 2,8 тисячі точок обліку. У населених пунктах області після нічних обстрілів було відключено 559 абонентів. Загалом у Херсонській області залишаються без світла 26,3 тисячі точок обліку.

З технологічних причин на Чернігівщині знеструмлено 151 пункт обліку в 2 населених пунктах. Через бойові дії залишаються знеструмленими 1,6 тисячі абонентів у 29 населених пунктах.

Інф.: OBOZ

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh