Люди не перестали розвиватися. Хоча багато змін, що відбуваються з людиною непомітні, з плином часу багато з них проявляться в повну силу.
Ми як і раніше схильні до природного відбору, незважаючи на розвиток сучасної медицини та технологій.
Якими ж особливостями ми будемо володіти в далекому майбутньому, базуючись на сучасних тенденціях?
Ось 10 найбільших змін, які можуть відбутися через кілька сотень тисяч років.
Освітній фонд Varkey GEMS Foundation (VGF) у Дубаї оголосив про заснування премії в 1 мільйон доларів з метою вшанування найкращого у світі вчителя.
"Фонд Varkey GEMS Foundation запровадив премію в 1 мільйон доларів для нагородження найкращого вчителя у світі. Міжнародне журі обиратиме його з числа кандидатів, представлених країнами з усієї планети", - йдеться у повідомленні. Висування кандидатів на здобуття премії офіційно почнеться у березні 2014 року в рамках форуму з питань глобальної освіти і кваліфікації Global Education and Skills Forum у Дубаї.
Британський астрофізик Альберт Шервинський впевнений, що Землю знищить хмара, що складається з кислот, яка виповзла з чорної діри і упевнено взяла курс на Сонячну систему.
Гігантська хмара розміром близько 16 мільйонів кілометрів у поперечнику досягне планети приблизно в середині 2014 року.
Якщо підрахунки вірні, то повне руйнування Сонячної системи неминуче, вважає астрофізик.
Він стане продовженням першої частини проекту, який транслювався в ефірі каналу "Україна" в листопаді 2012 року і відкрив нові факти про походження українців.
За результатами дослідження, отриманими при підготовки першої частини проекту "ДНК-портрет нації" з'ясувалося, що предки сучасних українок прийшли на ці землі приблизно на 20 000 років раніше, ніж трипільці.
Черговий запуск ракети-носія "Дніпро", створеної на базі міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) РС-20 (за класифікацією НАТО SS -18, "Сатана"), буде виконаний з пускової бази "Ясний" (Оренбурзька область) у кінці листопада, повідомив командувач Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) генерал-полковник Сергій Каракаєв, пише ubr.ua. "Підготовка до запуску йде за планом. Запуск намічений на початок третьої декади листопада", - уточнив він.
Микола Іванович Кибальчич (31.10.1853 – 15.04.1881) - український винахідник. Революціонер-народник. Випускник Новгород-Сіверської гімназії. Учився в Інституті інженерів шляхів сполучення (1871-1873) і Медико-хірургічної академії в Петербурзі (1873). Арештований (1875) за революційну діяльність і 2 роки провів в одиночному ув’язненні. З 1878 р. – на нелегальному становищі. Організатор динамітної майстерні, "головний технік" "Народної волі". Розробив конструкцію бомб, якими був смертельно поранений імператор Олександр II (1.03.1881). Засуджений за участь у царевбивстві, Кибальчич був доставлений у жандармське управління, що розміщалося в дворі будинку №2 по Гороховій вулиці. Знаходячись у ув’язненні, розробив перший у Росії ракетний літальний апарат для польоту людини,
Міністерство освіти і науки опублікувало оновлений проект Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.
У документі було перероблено частину положень, змінено - найчастіше у бік спрощення - визначення термінів. Так, помітного скорочення зазнало визначення ваучера (документа, встановленого Законом "Про зайнятість населення", що дає право на перепідготовку або підготовку на наступному освітньому рівні), про який в Умовах прийому нинішнього навчального року не згадувалося взагалі.
Станом на 2013 рік у Польщі найбільше навчається українців (майже 9,8 тисяч).
У польських вищих навчальних закладах з 2005 року уп'ятеро (до 10 тисяч) збільшилася кількість студентів з України, що у Польщі вважають справжньою "українізацією".
Про це йдеться у дослідженні "Іноземні студенти в Польщі 2013", підготовленому варшавською освітньою фундацією Perspektywy.
Підручники з математики для 1-го і 2-го класів авторства Ф. Рівкінд та Л. Оляницької не можуть використовуватись у навчальному процесі через велику кількість помилок.
Такий висновок зробили фахівці з Інституту української мови НАН України на запит комітету Верховної Ради з питань науки і освіти.
Про це йдеться у повідомленні Комітету, опублікованому у понеділок, 28 жовтня.
Нова послуга американської компанії Paragon Space Development дозволить туристам відносно недорого помилуватися космічними пейзажами - бажаючих піднімуть на 30 км над Землею у новому стратостаті.
Розробники обіцяють оснастити камеру стратостата панорамними вікнами, що дозволить туристам милуватися виглядом Землі.
Новітня система життєзабезпечення дозволить людям з легкістю переміщатися по салону та не вдягати спеціальні маски та скафандри в середині апарата. Загалом час перебування у стратосфері складе близько шести годин.
|
|