Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

Фантастичні істоти панують на морських глибинах (ВІДЕО)

Персонал нафтовидобувної платформи в Мексиканській затоці, використовуючи глибоководний апарат, зафільмував істоту, яка цілком могла б претендувати на роль інопланетної істоти в науково-фантастичному трилері. Глибоководний кальмар Mangapinna, якого іноді називають "довгі рукави", виростає до 8 метрів у довжину і має тонкі пружні щупальця, які, як вважається, у 15-20 разів більші його тіла. Раніше дорослу особину ніколи не вдавалася зняти або зловити, але на рідкісних кадрах, записаних нафтовою компанією Shell, видно, що мешканець морських глибин схожий на прибульця, - інформує еizvestia.com.
 

Українські робото-автомобілі найпрудкіші

Міні-болід "Котик" українського студента став переможцем Міжнародної гонки
Це засвідчили результати Міжнародних змагань мобільних роботів, який цими днями відбувся у Брестському державному технічному університеті. В них взяли участь 11 команд із п’яти країн Європи – Білорусії, України, Польщі, Словаччини й Чехії.
Організувала цей турнір студентська науково-дослідна лабораторія "Робототехніка". Тут усе відбувалося так само, як і на чемпіонаті світу з кільцевих автогонок "Формула-1",
 

Китайські вчені відтворять ДНК Конфуція

У КНР хочуть розшифрувати ДНК великих людей.
Китайські фахівці мають намір створити карту ДНК низки історичних постатей. З такою ідеєю виступили в Фуданьському університеті. 
Амбітний план виник після успішного вивчення карти ДНК китайського полководця і поета Цао Цао. Дослідження передбачуваної гробниці Цао Цао проводилися після її виявлення в провінції Хенань ще в 2009 році.
 

Міносвіти анулювало ліцензії 3 університетів

Державна інспекція навчальних закладів України провела перевірку щодо дотримання приватними вищими навчальними закладами вимог законодавства у сфері освіти, в результаті якої Акредитаційною комісією (АК) були анульовані ліцензії на надання освітніх послуг таких навчальних закладів: "Міжнародний Слов'янський університет. Харків" у тому числі його структурного підрозділу Інституту країн Сходу та Африки ПВНЗ "Міжнародний Слов'янський університет. Харків", "Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки", "Хмельницький коледж технології та дизайну". Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції навчальних закладів України (Держінспекція навчальних закладів).
 

Всі жінки приречені на розлучення, - вчені

Сенсаційне відкриття зробили шведські вчені. Їм вдалося з'ясувати, що заважає подружнім парам жити довго та щасливо. Виявляється, найпоширеніша причина розлучення - ген А-аллель, через якого відносини між чоловіком і жінкою просто не складаються.
А-аллель - варіація гена, виконуючого функцію окситоцину (гормону любові). Поки що шведські вчені виявили А-аллель тільки у жінок. ДНК-аналіз 1800 представниць прекрасної статі, що мають або мали раніше серйозні стосунки, показав, що у жінок з цією варіацією гена сімейне життя закінчилася дуже швидко, або ж триває в даний момент, але вже тріщить по швах.
 

У Табачника вирішили підзаробити на батьках учнів

12 листопада в Україні стартує моніторинг якості середньої освіти. Вчителям і батькам доведеться розщедритися.
Моніторинг буде проведено у всіх школах країни. Міністерські тести протягом місяця здадуть учні 5-х та 10-х класів.
Моніторинг якості освіти проводиться за збірниками завдань, виданих ТОВ "Центр навчально-методичної літератури". Друковані версії збірників завдань вже є у відкритому продажу: вартість збірника з одного предмету для 5 класу складає 7 гривень, для 10-го класу - 8 гривень.
 

Для українців розмір має значення: новий тренд на великі діагоналі

Українці активно скуповують "фаблети"
Нова категорія великих смартфонів "фаблети" перестала бути рідкістю на українському ринку, вона виросла за квартал у 3 рази, позначивши тренд на великі діагоналі. Про це повідомляє ubr.ua з посиланням на прес-службу мережі гаджетів і аксесуарів "Цитрус", посилаючись на спільне дослідження з GfK Ukraine, пише Бізнес.
Як повідомляється, пристрої розміром більшим, ніж середній смартфон, але меншим, ніж планшет, вже отримали поширену назва "плафони" ("планшет + смартфон") і "фаблети" (англ. "phone + tablet"). Фаблети - це смартфони з діагоналлю від 5 до 7 дюймів,
 

Перші люди на землі справді могли виникнути з глини, - вчені

Життя на Землі виникло з глини?
Неродюча й нібито непридатна для існування більшості мікроорганізмів глина могла бути середовищем, у якому зародилося життя на Землі. Принаймні саме всередині глини виникли складні біохімічні сполуки, з яких сформувалися живі організми. Таких висновків дійшли біоінженери з університету Корнелла, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на онлайн-видання Science Daily.
 

Американські вчені виявили ген молодості

Виявлено ген, який змушує тканини відновлюватися, як у молодості
Група вчених із США виявила ген, при активації якого тканини дорослих мишей починають відновлюватися так само швидко, як у молодих особин. Результати дослідження опубліковані в журналі Cell.
"Звучить як наукова фантастика, але ген Lin28a може бути частиною цілющого коктейлю, що додає тканинам дорослих виняткові здібності до відновлення, які спостерігаються у молодих тварин", - пояснив Джордж Дейлі з Дитячої лікарні Бостона, провідний автор дослідження.
 

Як виглядатимуть люди в майбутньому

Люди не перестали розвиватися. Хоча багато змін, що відбуваються з людиною непомітні, з плином часу багато з них проявляться в повну силу.
Ми як і раніше схильні до природного відбору, незважаючи на розвиток сучасної медицини та технологій.
Якими ж особливостями ми будемо володіти в далекому майбутньому, базуючись на сучасних тенденціях?
Ось 10 найбільших змін, які можуть відбутися через кілька сотень тисяч років.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні385
mod_vvisit_counterВчора4071
mod_vvisit_counterЦього тижня13502
mod_vvisit_counterМинулого тижня28805
mod_vvisit_counterЦього місяця385
mod_vvisit_counterМинулого місяця130039
mod_vvisit_counterЗа весь час24280587