У НАСА намагаються навчитися маніпулювати простором, даючи можливість фотону долати значно більші відстані, при цьому рухаючись зі швидкістю світла.
Поки що не зрозуміло, яким чином вони хочуть стискати і викривляти простір, але ентузіазму вчених можна тільки позаздрити.
За їх словами, простір Всесвіту розширюється постійно з часів Великого вибуху, а якщо природа вміє робити це, то значить і людині під силу.
Проблема досягнення надсвітових швидкостей відіграє провідну роль у можливості польотів до інших зірок. 
Адже, навіть не швидкості світла польоти до зірок можуть зайняти десятиліття, що зовсім не підходить для створення і підтримки колоній на екзопланетах, які обов’язково стануть актуальні в далекому майбутньому.

Саме тому вчені хочуть зрозуміти, як змусити космічний корабель рухатися швидше за швидкість світла, при цьому, не порушуючи постулатів сучасної фізики. Різні ідеї про «кротячих норах» не дають спокою вченим вже дуже і дуже давно. Однак поки абсолютно не зрозуміло, як домогтися таких результатів, і яка неймовірна енергія для всього цього потрібна.

У кожному разі, подібні маніпуляції з простором будуть можливі ще не скоро, а зараз людству треба зосередитися на освоєнні Сонячної системи на досветовой швидкостях. Адже, навіть в цьому напрямку все просувається з великим скрипом.
 
Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh