Американські учені змогли імплантувати в мозок людини спеціальний чіп, за допомогою якого можна передавати інформацію з мозку на жорсткий диск і навпаки.
Найближчим часом за допомогою імплантації чіпа можна буде допомогти хворим на епілепсію, параліч та повернути зір сліпим. Крім того цю технологію можна буде застосовувати для підключення доступу в Інтернет безпосередньо до мозку.
Ця технологія відкриває безліч можливостей, наприклад, людина з таким пристроєм в майбутньому зможе управляти штучними кінцівками силою своєї думки.
 
Суть винаходу полягає в тому, що новий чіп працює як модем – він уміє передавати інформацію з мозку на жорсткий диск і навпаки. Ця технологія відкриває масу можливостей, наприклад, людина з таким пристроєм в майбутньому зможе управляти штучними кінцівками силою своєї думки.
 
Як відзначив  Юти Бредлі Грегер, цей чіп є "технологією, яка зробить можливими дуже, дуже багато нових речей". Нагадаємо, що дослідник з Університету Вісконсін-Медісон Адам Вілсон вже зміг відправити повідомлення до соціальної мережі Twitter виключно за допомогою активності мозку. Він розробив пристрій, що має вигляд спеціального капелюха з електродами, за допомогою яких робиться дослідження активності мозку - енцефалограма.
 
Відомий вчений Брюс Катц, який читає лекції на тему штучного інтелекту в Сассекському університеті в Британії, раніше заявив, що світ стоїть на порозі нейро-революції.
 
За прогнозами Катца, незабаром з'являться спеціальні пристрої, за допомогою яких можна буде покращувати і прискорювати розумовий процес, а також переносити частину своїх думок до комп'ютера.
 
Інф.: interests.at.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh