У столиці Галичини 5-7 липня перебували понад 30 бізнесменів з різних міст України, які є випускниками Києво-Могилянської Бізнес-Школи. У Львові підприємці вивчали методологію бізнес-кластерів міста. В ході бізнес-туру учасники зустрілись з міським головою Львова Андрієм Садовим.
Усі бізнесмени, котрі взяли участь у турі, окрім того є власниками та керівниками успішних компаній. У них також відбулися зустрічі з представниками кластеру бізнес-послуг та Спільнотою Львівської Бізнес-Школи.

"Робота в місцевому самоврядуванні – це складний процес, який щодня дає нові проблеми, які треба вирішувати. Місто – це мегаструктура,  включає в себе все, починаючи з пологового будинку, школи, тепло- й  водопостачанням, і закінчуючи похоронним бюро та цвинтарем. І ця вся система має гармонійно працювати. Це дуже цікавий досвід роботи. Ми створили Інститут розвитку міста як неурядову організацію, щоб працювати над стратегією розвитку міста. Цінність стратегії у тому, що люди, які бали участь у її розробці, зараз це все реалізовують», - зазначив під час зустрічі міський голова Андрій Садовий, - у нас було близько 120 різних концепцій, програм, стратегічних планів. Ми це все проаналізували. І вийшли на стратегію. Насправді стратегія – це не папір, а люди. Кластери, які сьогодні в активному розвитку – це туризм та ІТ. У нас динаміка у 30% по розвитку кластеру ІТ. У Львові сьогодні працює приблизно 6 тис ІТ-працівників. Якщо говорити про туризм, то створено за останні роки близько 10 тис робочих місць".

Ігор Галущак, журналіст, для "Волі народу"
фото: Олег Кохан
Львів

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh