Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

Microsoft викриватиме злочинців Нью-Йорка

Високотехнологічна система є результатом співпраці корпорації Microsoft з найбільшим у світі поліцейським департаментом.
Розробка Domain Awareness System, яку також називають Dashboard (інструментальна панель), здатна миттєво знаходити необхідну корисну інформацію. Система виводить на великий екран або дисплей ноутбука інформацію з поліцейських та інших джерел, включаючи протоколи арештів, дзвінки в службу "911", записи з камер спостереження і визначників номерних знаків, встановлених по всьому місту.
 

Американський мільярдер оплачує подорожі на Марс

Американський мільярдер Денис Тіто планує відправити подружжя на марсіанську місію.
За словами Тіто, місія покликана надихати майбутні покоління. Це будуть чоловік і жінка, які перебувають у міцному шлюбі. Вони здійснять 501-денну подорож до Марса і назад, але не висаджуватимуться на Червоній планеті. Орієнтовна дата запуску – січень 2018 року.
 

Клітини мозку живуть 160 років

Клітини мозку можуть прожити в два рази довше, ніж сам організм. Наприклад, у мишей нейрони, імплантовані ембріонам щурів, жили в новому тілі набагато довше, ніж середня тривалість життя звичайної миші, пише Live Science.
На думку доктора Лоренцо Маграссі з Університету Павії, це відкриття - ще один крок у бік довголіття людини. Виходить, у нейронів немає "терміну придатності". Вони можуть прожити і 160 років, якщо тривалість життя збільшити до цього показника. До того ж, нейрони, на відміну від інших клітин тіла, не піддаються постійному оновленню.
 

У США школярів замінюють роботами (ВІДЕО)

Серед учнів початкової школи американського містечка Орчард Парк можна побачити 120-сантиметрового білого бота. Техніка слугує своєрідним посланцем Девона Керроу - хлопчика, який не може особисто відвідувати школу через тяжку форму харчової алергії.
Так, завдяки роботу телеприсутності, хлопчик може спілкуватися з однолітками та відвідувати уроки, фізично перебуваючи вдома. (ВІДЕО)
 

Американці винайли 3D-ручку, яка "пише" в повітрі (ВІДЕО)

Невелика компанія з США, яка займається виготовленням іграшок, створила ручку зі спеціальним пластиком замість чорнила для того, щоб "писати" нею в повітрі.
Розробники з компанії Wobbleworks придумали ручку 3Doodler, з допомогою якої можна створювати 3D-структури. Її чорнило - це АБС-пластик, який малює у просторі.
На відміну від більшості 3D-принтерів, 3Doodler не вимагає підключення до комп'ютера чи Інтернету. Необхідно лише вичавляти з неї нагрітий пластик і швидко ним малювати, поки чорнило не затвердло. Цей винахід допомагає також лагодити невеликі пластикові предмети. 3Doodler - спрощений варіант 3D-принтера - це, швидше за все, частина механізму принтера RepRap, перетворена в зручну ручку. Але така ручка-принтер має одну важливу перевагу - вона буде коштувати 75$. Детальніше+ВІДЕО
 

Професор з Гарварду відтворив ДНК неандертальця

"Нам потрібна жінка для клонування неандертальця"
Професор Джордж Черч з Harvard Medical School відтворив ДНК неандертальця і тепер розраховує знайти жінку, яка б виносила плід з геномом вимерлого виду, пише Клаудіо Галло в статті, опублікованій в газеті La Stampa.
 

Концепт гнучкого прозорого планшета від Samsung (ВІДЕО)

Підрозділ Mobile Display компанії Samsung працює над створенням гнучких AMOLED-панелей. Нещодавно компанія показала, яким чином вони можуть використовуватися - у прозорих і гнучких планшетних комп'ютерах, мабуть, саме такими будуть девайси майбутнього. Судячи з демонстраційного відео, нові пристрої можна буде "розгортати" з трубки-смартфона в лист-планшет, а прозорий лист можна буде використовувати в якості повноцінного видошукача, щоб зробити фотографію.
 

Атлантида – це Гіперборея з центром у Криму?

У цьому переконаний незалежний дослідник Сергій Літусь. Дослідивши і узагальнивши історичні джерела, він робить висновок, що праукраїнці гіпербореї ще у післяльодовиковий період створили цивілізацію, центром якої був півострів Крим. На той час Атлантичним океаном називали Понтійське (Чорне) море. Сучасний Атлантичний океан тоді називали Західним.
Антична міфологічна традиція поміщає землі на крайньому заході, там, де води моря  з'єднуються з перебігом світової річки Океан (океаном називали річку Дніпро). В античні часи протока (тоді Боспор Кіммерійський) вважалася межею Європи і Азії.
 

At the End Of 2012 Earthlings Can See Twin Of Their Planet (VIDEO)

altАнтиземля: Нібіру або Глорія - планета з набагато вищим рівнем цивілізації, ніж на Землі?
На орбіті Землі з другого боку Сонця знаходиться планета - Антиземля. У неї є й інші імена: Нібіру, Глорія ... Вона більша за Землю і цивілізація на ній набагато перевищує розвиток цивілізації Землі - це і є ті самі боги, іншопланетяни, НЛО, і т. д.
Про це йдеться в науково-популярному фільмі: “Ворожий космос. Земля під прицілом”.
У фільмі наводиться низка фактів, що підтверджують це.
В кінці 2012 року земляни можуть побачити цю планету. Небезпека в тому, що цей період співпадає з аномаліями на Сонці. Глорія може бути витіснена з орбіти... 
 

Система освіти в Україні не відповідає сучасним вимогам

Вікторія БЕКЕШКО, журналіст, м. Донецьк, для Волі народу
"Я притворялся, что преподавал, а они притворялись, что учились. И дипломы прилагались к нашей театральной пьесе". Щось є таке у словах Аугусто Кюрі, що примушує замислитися та озирнутися навкруги.
Скільки українців кожен день роблять вигляд, що знання, які вони отримують в університетах, варті ціни за навчання та витраченого часу? Скільки тих, хто чітко бачить різницю між імітацією навчального процесу, отриманням реальних знань та збагаченням світогляду?
Багато-небагато, але достатньо для того, щоб таке питання постало. Рівень української сучасної освіти, зокрема вищої, не тішить високою якістю. Букет недоліків замішаний на декількох основних причинах.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4045
mod_vvisit_counterВчора3651
mod_vvisit_counterЦього тижня16525
mod_vvisit_counterМинулого тижня29622
mod_vvisit_counterЦього місяця7696
mod_vvisit_counterМинулого місяця126484
mod_vvisit_counterЗа весь час24287898