Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

Рейтинг найкращих університетів України вже оприлюднено

За результатами академічного рейтингу університетів до п'ятірки лідерів увійшли НТУУ "КПІ", КНУ ім. Шевченка, Харківський національний університет ім. Каразіна, НаУКМА та НМУ ім. Богомольця
Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив сьомий академічний рейтинг університетів "Топ 200 Україна".
Методика рейтингу побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів та передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вищих навчальних закладів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.
 

В Євросоюзі готують науковий прорив

Єврокомісія виділяє більше мільярда євро на створення моделі людського мозку. У разі успіху проект стане важливим внеском і в медицину, і в цифрові технології.
Євросоюз готує науковий прорив. Понад 1,2 мільярда євро будуть витрачені у найближчі десять років на створення комп'ютерної моделі, яка повинна об'єднати всі наукові знання про головний мозок людини.
Цей масштаб фінансування ставить новий проект "Мозок людини" (Human Brain Project) в один ряд з такими програмами, як політ на Місяць або знаменитий проект "Геном людини" (Human Genome Project).
 

Початок ЗНО призначено на 3 червня

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році розпочнеться 3 червня та завершиться 27 червня. Про це під час Години запитань до уряду сказав міністр освіти Дмитро Табачник.
За його словами, на 27 червня заплановано складання тестів зі світової літератури.
Табачник поінформував, що у цьогорічних тестах зменшена кількість завдань з гуманітарних предметів, зокрема із всесвітньої історії та історії України.
 

Найзатребуваніші спеціальності для абітурієнтів у 2013 році

До старту вступної кампанії до ВНЗ залишилося трохи більше місяця.
Вона триватиме весь липень і завершиться оприлюдненням результатів 11 серпня.
Як заявили в Міносвіти, цього року буде використовуватися електронна система, передає ТСН.ua.
Повідомляється, що в ній вже зареєструвалися більше тисячі вузів країни. Крім того, цього року очікують більшу кількість іноземних студентів, ніж було торік, передає Корреспондент.net.
 

Новий 3D-принтер друкує їжу

Агентство NASA видало 125 тис. на створення прототипу принтера, який дозволить автоматизувати створення їжі. Першим стане шоколад, а потім буде зроблена спроба надрукувати піцу.
Винахід дозволить забезпечити астронавтів їжею під час тривалих космічних польотів і зіграє роль у вирішенні проблеми з нестачею продовольства у світі, шляхом зменшення кількості відходів. Код програмного забезпечення для принтера буде знаходитися у відкритому доступі, а фізична частина принтера буде базуватися на вільній моделі принтера RepRap Mendel 3D, - повідомляє DT.UA.
 

Держава збільшила замовлення на інженерів, програмістів та машинобудівників

Уряд затвердив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2013 році.
Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 20 травня 2013 року.
Зведений обсяг фінансування на ці цілі становить 24,7 млрд. грн., що на 5,6 відсотка більше, ніж у 2012 році.
 

На Місяць впав метеорит

Американські астрономи зафіксували в п'ятницю падіння на поверхню Місяця метеорита масою 40 кг, що викликав яскравий спалах.
"Такого сильного спалаху від вибуху ми там ще не бачили. Але російський болід був у всіх відносинах більше і в 100 тисяч разів могутніше", - повідомив фахівець Центру космічних польотів імені Маршалла в Хантсвіллі.
За його словами, в цілому за вісім років спостережень американські вчені зафіксували понад 300 падінь метеоритів на місячну поверхню. Інф.: newsone.com.ua
 

Українці зможуть отримати вищу освіту через Інтернет

Міністерство освіти затвердило нове положення про дистанційне навчання, яке дасть можливість навчальним закладам повноцінно вчити через Інтернет за допомогою новітніх технологій.
У Європі та США вже давно нікого не здивуєш відеолекціями та здачею іспитів через Інтернет. В Україні онлайн поки доступні тільки окремі курси при університетах і навчальних центрах.
Тепер вже можна буде отримати повноцінний атестат або диплом державного зразка.
 

Великий астероїд наблизиться до Землі наприкінці травня

Фахівці NASA планують провести радарне зондування астероїда 1998 QE2 розміром 2,7 кілометра, який 31 травня розминеться із Землею на відстані 5,8 мільйона кілометрів.
Вчені розраховують отримати більшу кількість даних про властивість поверхні астероїда, його форму та орбіту.
Астероїд був відкритий 19 серпня 1998 року учасниками американського проекту з пошуку астероїдів LINEAR (Lincoln Near Earth Asteroid Research).
 

Повністю прозорий смартфон можна буде придбати в кінці року

Прозорий телефон уже на стадії розробки
Навіть незважаючи на те, що пристрій знахoдиться ще в дуже ранній стадії розробки, Pоlytron Technоlogies з oптімізмом дивиться вперед і сподівається на те, що обмежена партія пoвністю прoзорих смартфoнів з'явиться у прoдажу вже до кінця поточного року.
Поки що ми маємо справу з пристроєм, основна мета якого показати OEM-виробникам, що без будь-яких проводів можна подати елeктроенергію до всіх елементів смартфона.
На даному етапі в якості джерела живлення виступають два невеликих аккyмулятори, розміщені в нижній частині апарата.  Інф.: econet.ua
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1433
mod_vvisit_counterВчора3549
mod_vvisit_counterЦього тижня4982
mod_vvisit_counterМинулого тижня24479
mod_vvisit_counterЦього місяця75601
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24470278