Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

QR-код – це QRуто!

Ви часто бачите такі квадратики коду. Зараз вони зустрічаються все частіше і частіше - у рекламі, на веб-сторінках, в описі туристичних об'єктів... Нагадаємо, що цей кодовий квадратик називається QR-код (QR = Quick Response = Швидкий Відгук). Його запропонували ввести японці в 1994 році на заміну звичайному штрих-коду, можливості якого вже не могли відповідати сучасним вимогам.
Тепер QR-код з'являється і на візиткаx. Це зручно, адже, за допомогою цього коду, розміщеного в будь-якому місці візитної картки - на звороті або разом з текстовою інформацією, можна моментально внести всі дані візитної картки в записну книжку Вашого телефону.
 

Не можна стояти осторонь QR-кодифікації всієї країни!

Що таке QR-код?
Напевно, ви часто бачили ось такий квадратик коду. Зараз вони зустрічаються все частіше і частіше - в рекламі, на веб-сторінках, в описі туристичних об'єктів ...
Так що ж це за кодовий квадратик? Називається це QR-код (QR = Quick Response = Швидкий Відгук)
Придуманий японцями в 1994 році на заміну звичайному штрих-коду, можливості якого вже не могли відповідати сучасним вимогам.
 

Найкращі школи України визначені

До десятки кращих шкіл України увійшли ліцеї Дніпропетровська та Ніжина. Перші три місця у рейтингу зайняли школи Києва та Львова Школи Києва та Львова цього року назвали кращими за якістю освіти.
Перше місце в рейтингу посів Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер". У столичному ліцеї найбільша кількість випускників, що набрали на зовнішньому тестуванні високі бали, а 14 учнів показали максимальний результат. Другий рядок рейтингу зайняв торішній лідер - Львівський фізико-математичний ліцей. Сильна підготовка, і як результат - 16 випускників, які набрали вищий бал на ЗНО, забезпечили ліцею місце в трійці лідерів. На третьому місці - київський ліцей "Інтелект".
 

Британський вчений закликав людську расу рятуватися через освоєння космосу

Астрофізик Стівен Хокінг закликав людство рятуватися із Землі
Відомий учений знову озвучив думку про пошук нового, позаземного дому для людства.
Людству не вижити і тисячі років, якщо воно не знайде собі нового місця проживання - за межами "нашої тендітної планети". Так вважає знаменитий британський астрофізик Стівен Хокінг, який увійшов у десятку геніїв сучасності. 71-річний вчений закликав заради порятунку людської раси активніше освоювати космос, - інформує DT.UA.
 

"Відтік мізків" з України набув катастрофічних масштабів

У 2012 році кількість науковців, які емігрували за кордон, зросла майже втричі. Про це під час загальних зборів Національної академії наук України (НАНУ) повідомив її президент Борис Патон.
"Якщо протягом вже тривалого періоду за кордон емігрувало щороку не більше 10 наших науковців вищої кваліфікації, минулого року таких було вже 29", - сказав Борис Патон. Він пов'язує це з вкрай недостатнім рівнем фінансування науки, подальшим падінням престижу професії науковця в суспільстві.
Також президент НАНУ зазначив, що після тривалого періоду стабілізації чисельність наукових працівників за два останні роки зменшилась на 600 чоловік, і зараз становить трохи більше 19 тис., зокрема у 2012 р. кількість кандидатів наук зменшилась на 0,7%, докторів наук - на 1,4%.
 

Китай попереду всієї планети за товщиною смартфонів

У Китаї був випущений ультратонкий смартфон
Китайская компанія Орро має намір повернути собі лаври виробника самого тонкого смартфона в усьому світі. Нещодавно в Інтернеті з'явився "шпигунський" знімок, з якого стало зрозуміло, що компанія Орро скоро випустить новий гаджет, товщина якого складе всього 6,13 міліметрів. Підпис до фотографії голосують про те, що новий смартфон потрапить на прилавки магазинів вже 26 квітня.
 

Українська наука існує не завдяки державній "підтримці", а всупереч

Прибрати бюрократичні перепони закликають державу українські науковці. У Києві в четвер відбулися загальні збори Академії наук. Говорячи про досягнення, учасники засідання вказували на те, що чимало відкриттів робляться не за рахунок, а всупереч: зокрема й тому, що коштів, виділених державою, вистачає лише на зарплати. В уряді у відповідь обіцяють подбати про схвалення законопроектів, які мають полегшити науковцям життя, - повідомляється у статті на Радіо Свобода (Фото: bannex.com.ua).
Наукових працівників щороку стає дедалі менше. Зокрема, за кордон минулого року емігрувало 29 вчених.  Детальніше
 

На орбіті Землі знайшли понад 16 тисяч одиниць космічного сміття

Кількість космічного сміття на навколоземній орбіті незначно знизилося за останній квартал, повідомляє NASA.
Станом на 3 квітня в каталозі Стратегічного командування США знаходиться 16 тис. 649 об'єктів штучного походження, що трохи менше, ніж станом на 1 січня (16 тис. 686 об'єктів).
З цієї кількості 3 тис. 588 - космічні апарати (діючі та ті, що вийшли з ладу), 13 тис. 61 об'єкт - "космічне сміття", тобто ступені ракет, розгінні блоки та уламки космічної техніки.
 

Найдорожчий смартфон у світі - із золота, інкрустований діамантами та алмазами

iPhone 5 Black Diamond - найдорожчий смартфон у світі вартістю $ 15,3 млн
Ліверпульський ювелір Стюарт Хьюз (Stuart Hughes), відомий автор таких ексклюзивних моделей, як "діамантовий" iPhone 4, "платиновий' Platinum MacBook Air і "золотий" Gold iPad 2, представив своє останнє творіння - iPhone 5 Black Diamond. Вартість виробу, створеного на замовлення анонімного китайського бізнесмена для повсякденного використання, складає £ 10 млн ($ 15,3 млн).
Корпус смартфона виготовлений з 24-каратного золота вагою 135 г, екран покритий сапфіровим склом, в якості кнопки Home використовується 26-каратний чорний алмаз, власником якого є замовник. Вартість цього алмаза дорівнює £ 9 млн.
 

Метеорит з Меркурія впав на Землю першим

Вчені вважають, що їм вдалося виявити перший метеорит, який прибув на Землю з Меркурія
Незвичайний зелений шматок каменю отримав назву NWA 7325. Він був виявлений на півдні Марокко у 2012 році і був розбитий на 35 фрагментів, що мають загальну вагу 345 грам. Темно-зелені камінчики були продані торговцеві метеоритами Стефану Релью, який відправив зразки у Вашингтонський Університет фахівцям з метеоритів планетарного походження.
Дослідники виявили, що ці зразки містять на диво малий відсоток заліза, але велика кількість силікатів магнію, алюмінію та кальцію. Такі пропорції відповідають пропорціям поверхні Меркурія, судячи за даними, отриманими апаратом "Мессанджер" НАСА.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2217
mod_vvisit_counterВчора3868
mod_vvisit_counterЦього тижня9916
mod_vvisit_counterМинулого тижня35039
mod_vvisit_counterЦього місяця97949
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24251667