Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

Телефони українців масово атакують віруси

Україна вирвалася в лідери за кількістю заражених мобільних телефонів та смартфонів.
За першу половину 2013 року кількість вірусів на мобільних пристроях в Україні зросла майже в 6 разів.
Про це говорять результати дослідження Американського розробника антивірусного програмного забезпечення NQ Mobile.
Згідно з даними дослідження, якщо на початку 2013 року Україна посіла 9-е місце за кількістю заражених мобільних пристроїв, то в квітні вона вже стала шостою, випередивши набагато заселеніші Бразилію, Індонезію та Індію, а в червні увійшла в трійку, потіснивши Саудівську Аравію, Таїланд і США.
 

Найпопулярніші виші серед абітурієнтів визначені

Станом на 24 липня 2013 року у ВНЗ України зареєстровано 1 940 700 заяв від 640 800 абітурієнтів, передає прес-служба МОН.
При цьому в електронному вигляді зареєстровано 508 700 заяв, а у паперовому вигляді - 1 432 000.
За повідомленням, до ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації подано 321 600 заяв, а до ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації - 1 619 100 заяв.
 

Львів поділився досвідом з київськими випускниками

У столиці Галичини 5-7 липня перебували понад 30 бізнесменів з різних міст України, які є випускниками Києво-Могилянської Бізнес-Школи. У Львові підприємці вивчали методологію бізнес-кластерів міста. В ході бізнес-туру учасники зустрілись з міським головою Львова Андрієм Садовим.
Усі бізнесмени, котрі взяли участь у турі, окрім того є власниками та керівниками успішних компаній. У них також відбулися зустрічі з представниками кластеру бізнес-послуг та Спільнотою Львівської Бізнес-Школи.
 

Учені змогли записати на відео думки людини

У майбутньому можна буде "підключатися" до мозку людини, яка перебуває у комі, спостерігати її видіння і записувати їх на відео.
У цьому переконують вчені з Каліфорнійського університету, що зробили перший крок у цьому напрямку.
Дослідникам вдалося створити магнітно-резонансно-томографічну реконструкцію зображень, які спостерігали піддослідні.
 

Землю знищать зміни на Сонці

Останнє дослідження, проведене астробіологом Джеком О'Меллі-Джеймсом, свідчить: протягом наступного мільярда років майже все живе на Землі вимре.
Згідно зі сценарієм, через якийсь час Сонце значно збільшиться в розмірах, і його викиди знизять рівень вуглекислого газу на Землі.
Недостатня кількість CO2 призведе до масового вимирання рослин, а значить, і травоїдних тварин. За ними підуть м'ясоїдні, оскільки харчовий ланцюг буде порушений. До того моменту, як усе це станеться, на Землі залишаться лише мікроорганізми, а наша зірка буде продовжувати рости.
 

Революцію у світі цифрових носіїв інформації можуть здійснити школярі

Російські школярі створили принципово новий носій інформації
На винайденому російськими школярами носієві інформації розміром з аркуш А4 і товщиною в 1 мм поміщається 28 терабайт даних. Крім того, даний фізичний носій забезпечує неймовірну збережуваність інформації. Носій функціонує за абсолютно новим принципом. На поверхні оргскла за допомогою лазера випалюються структури - "бурульки" різної висоти. Після цього на екрані комп'ютера виходить дифракційна картинка. Потім, за допомогою матриці, яка підключена до процесора, зчитується інформація, яка кодується у вигляді двійкового коду.
 

Скоро люди зможуть розмовляти з тваринами

Експерт у галузі вивчення поведінки тварин розробляє пристрій, який вже через 5-10 років дасть змогу людям розуміти мову диких і домашніх тварин. Професор Кон Слободчиков вважає, що скоро ми зможемо спілкуватися з тваринами за допомогою спеціального пристрою розміром з мобільний телефон. Поки що професор намагається інтерпретувати звуки, які видають лугові собачки: вчений записує їх "мову" і намагається перетворити її за допомогою програми "штучного інтелекту".
 

Сьогодні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів

Сьогодні приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочали прийом документів від абітурієнтів.
Вступ до вищих навчальних закладів у 2013 році буде відбуватися на підставі Умов прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені Наказом МОНмолодьспорту №1244.
Абітурієнти мають право подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.
Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.
 

Редагувати пам'ять людини незабаром зможуть вчені

Дослідники з Амстердамського університету відстежили молекулярний механізм, що дозволяє мозку редагувати пам'ять, зокрема забувати неприємні спогади.
Вважається, що спогад на якийсь час стає активним, "пожвавлюється", щоб новий досвід та нові відчуття внесли до нього свої корективи.
Спогад може стати для нас менш значущим, якісь події в ньому слабшають, і в перетвореному вигляді він "упаковується" в довгострокову пам'ять, кажуть дослідники.
 

Повна 3D-карта людського мозку стала реальністю

Міжнародна група вчених підготувала повну 3D-карту мозку людини.
На представленій нейрофізіологами карті можна побачити нервові клітини та їх закінчення завдяки надвисокій роздільній здатності - 20 мікрометрів.
"Ми складемо карти кількох інших (людських) мозків, що дозволить нам оцінити варіації в їх клітинній архітектурі. Крім того, ми об'єднаємо наше дітище з картою того, як з'єднуються фрагменти білої матерії в "свіжому" мозку. Це допоможе нам знайти зв'язки між пристроєм кори і кількістю нервових закінчень в білій речовині", - відзначають дослідники.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1379
mod_vvisit_counterВчора3549
mod_vvisit_counterЦього тижня4928
mod_vvisit_counterМинулого тижня24479
mod_vvisit_counterЦього місяця75547
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24470224