Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Science and Education

Найкращим вишем України визнали КНУ ім. Тараса Шевченка

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка очолив рейтинг топ-10 вишів України. Рейтинг вищих навчальних закладів був складений журналом "Корреспондент" після опитування роботодавців, які вважаються в Україні кращими і найбільш успішними.
Зокрема, до таких належать українські компанії і відділення міжнародних корпорацій в Україні. Опитані представники 29 компаній повинні були відповісти на питання, випускників яких вишів вони бажають наймати на роботу.
 

Чим перша людина відрізнялася від тварини

Неоантропи відрізнялися від людиноподібних тварин приблизно так, як сучасний автомобіль з бортовим комп’ютером і кваліфікованим водієм відрізняється від воза з конем без кучера. У процесі свого розвитку людина пережила три революційні стрибки, здійснила три цивілізаційно-расові переходи.
По-перше, це була втілена духовна сутність – оператор, що керує психікою і плоттю. Натомість у тварин є тільки психіка і плоть, які працюють в автоматичному режимі, в тому числі завдяки вродженим і набутим інстинктам (програмам).  Тому тварини – це більше чи менше складні біороботи.
По-друге, людина отримала значно досконаліше базове "програмне забезпечення" (психіку, або душу), подібно як операційні системи новітніх смартфонів незрівнянно вищі в порівнянні з програмами початкових мобільників.
 

Вчені навчилися записувати людські сни

Читати сни навчились японські вчені
Створена система дозволяє буквально відображати картинки, які бачить уві сні людина.
Японські вчені говорять, що вони навчилися читати сни людей. Буквально в реальному часі, - інформує DT.UA.
За їх словами, створена система дозволяє з точністю до 60% визначати, що ж саме сниться людині в даний момент, знімаючи її мозкову активність за допомогою магнітно-резонансного томографа. Японські вчені в останньому номері журналу Science пишуть, що створена система дозволяє буквально відображати картинки, які бачить уві сні людина.
 

Процес вимирання чоловіків вже запущено, - вчені

Професор Дженні Грейвс: "Чоловіки вимруть через п'ять мільйонів років. Процес уже запущено"
Чоловіки повністю програють в статевій битві - таку заяву зробила жінка-вчений з Австралії Дженні Грейвс. За її словами, чоловік як вид вимре через п'ять мільйонів років, оскільки Y-хромосома, яка відповідає за чоловічі гени, слабка та знаходиться в процесі руйнування, повідомляє The Daily Mail.
 

Безсмертні тварини існують, - вчені

Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, деякі з яких готові перетворити людину в кіборга, еволюція не дозволить жити вічно. Вона пішла таким шляхом, що живі організми на планеті здатні до розмноження - і у вічному житті окремого індивідуума просто немає потреби. У разі відсутності у істот здатності до самовідтворення, природа дозволила б їм регенерувати старі клітини і органи на нові і, тим самим, жити вічно, - упевнені вчені.
Однак вони з'ясували, що на Землі живуть безсмертні тварини - це медузи виду Turritopsis nutricula. Ці загадкові мешканці морів ніколи не вмирають своєю смертю.
 

Барак Обама: Ми повинні розкрити таїни 1,5 кг речовини, яка сидить у нас між вухами

Президент США Барак Обама 2 квітня офіційно оголосив про ініціювання його адміністрацією проекту BRAIN (дослідження мозку через удосконалення нових нейротехнологій), - повідомляє Радіо Свобода. Влада США інвестує 100 мільйонів доларів у розробку методів, котрі дозволять у майбутньому скласти детальну карту мозку тварини, надалі й людини, та проаналізувати закони його роботи на всіх рівнях. Барак Обама повідомив, що він звернеться до Конгресу країни, щоб той виділив згадану суму на революційний прорив у дослідженні людського мозку.
 

Наступні два iPhone розробив ще Стів Джобс

Стів Джобс, колишній голова Apple, який помер у жовтні 2011 року, - брав участь у розробці двох смартфонів iPhone, які ще не вийшли
Про це стало відомо з переговорів представника компанії Майкла Фоулкс з окружним прокурором Сан-Франциско Джорджем Гасконі.
На зустрічі Гасконі намагався переконати Фоулкс впровадити технологію в iPhone або iPad, яка змогла б повністю відключити пристрій у випадку крадіжки, роблячи його непридатним для злодіїв. Таку необхідність прокурор пояснив тим, що за підсумками 2012 більше половини грабіжок в місті була пов'язана з продукцією Apple.
 

Вчителів масово звільнять, а школи - закриють

Цього року планується закрити щонайменше 143 школи, в яких навчається більше трьох тисяч учнів
Про це сказала голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич під час Погоджувальної ради, посилаючись на зібрані комітетом дані від облдержадміністрацій.
За її словами, планується звільнити майже півтори тисячі учителів, а держава заощадить 44 мільйони гривень, повідомляє УНІАН.
"Вчителі, яких скорочують на селі, не мають шансів знайти іншу роботу. Але куди йдуть кошти взагалі від такої економії?", - наголосила голова комітету.
 

Вино у США виготовляє комп'ютер (ВІДЕО)

У США вино виготовляють за допомогою комп'ютерної програми
Головний виноробний регіон США процвітає в Каліфорнії, неподалік Сан-Франциско. Тут розташовані сотні виноградників та винних ресторанів.
Завдяки особливим технологіям каліфорнійці виробляють таке вино, якому можуть позаздрити навіть французи. Новітня система моніторингу стежить за всім: від вирощування винограду до процесу бродіння у чанах. Детальніше+ВІДЕО
 

Флешка-обручка - союз технології і ювелірних виробів

З кожним роком ми все частіше і частіше можемо спостерігати злиття двох, здавалося б, зовсім різних світів - це технології і ювелірних виробів. Яскравим тому прикладом є браслети EMBRACE Tech, які вже з'явилися на ринках  чи навушники з прикрасами Inspired.
А що якщо цей союз буде розвиватися далі, який же напрям він обере? Який буде його наступний крок? Здогадатися досить просто. У сучасному світі нескінченного потоку інформації кожна людина вже просто не може обійтися без USB накопичувачів або флешок, які завжди повинні бути у нас під рукою і надійно захищати свій вміст.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1136
mod_vvisit_counterВчора3549
mod_vvisit_counterЦього тижня4685
mod_vvisit_counterМинулого тижня24479
mod_vvisit_counterЦього місяця75304
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24469981