До Дня українського кіно, який відзначається сьогодні, у київському Будинку кіно відбудеться вечір пам’яті Івана Миколайчука
Ведучий – кінознавець Сергій Тримбач. У гостях у нього – українські актори, режисери, оператори зі своїми спогадами "про Івана".
Дата - 10 вересня. Початок о 17.30.
У рамках заходу відбудеться показ фільму "Вавилон ХХ" (1979 р). Картина займає 10-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно. Режисер: Іван Миколайчук.
|
Юлія Сак: З Україною в серці
6 вересня 2022 року в столиці, у Київському Академічному театрі "Колесо" відбувся творчий вечір Заслуженої артистки естрадного мистецтва України, актриси, режисера, поетеси, художниці, засновниці каналу "Зірка Фенікса ТБ" та ведучої авторської програми "Божий дар" Юлії Сак (Шевченко) "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ".
Вечір був присвячений п’ятнадцятирічному ювілею сценічної діяльності актриси Юлії Сак. У програмі у виконанні Юлії Сак прозвучали авторські патріотичні вірші та монологи на історичну тематику, які у найскладніший для нас час не втрачають своєї актуальності і вселяють віру у вільну та незалежну Україну.
Нова пісня з україно-американського проекту "Through the ocean"
"Не сотворивши в цім житті лихого, розтерзана душа летить до Бога".
Пісня, яка проймає до останнього нерву.
Музика і вірші Анатолія Матвійчука, виконує Людмила Касьяненко.
Інф. з YouTube-каналу Анатолія Матвійчука
Це вже 15-та освітня суботня лекція Ірини Фаріон
У "Студії Фаріон", де відомий філолог провадить освітні проєкти, щосуботи - курси з культури української мови - прямі трасляції.
Сьогодні продовжуємо тему: Запозичення чи заміна мови. Аналізуватимемо латинізми. Працюємо від 18.00 до 19.30. Дякую, що ми разом. Це вже тематична 15 лекція. Це наша Служба нашій мові і творення нашої національної перемоги.
Мова - зброя і кордон. Джавелін, енлав, гаймерс. Стріляймо влучно. До перемоги!
Захистити киянина Михайла Булгакова, автора "Майстра і Маргарити"!
Міністр культури та інформаційної політики розкритикував вимогу Національної спілки письменників закрити музей російського письменника у столиці.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Олександр Ткаченко заявив під час брифінгу в Українському медіацентрі.
"Мені дивно було прочитати заяву Спілки письменників. Чим завадив музей Спілці письменників – не знаю. Булгаков киянин. Так, у нього були в деяких його творах, художніх, підкреслюю, творах, репліки певних героїв щодо визвольних змагань України на початку ХХ століття", - сказав Ткаченко. Його аргументи зводяться до того, що Булгаков був киянином.
У програмі будуть показані уривки з вистав та поезія Юлії Сак, звучатимуть пісні
У концертній програмі візьмуть участь:
Заслужена артистка України Юлія Сак, Народна артистка України Світлана Мирвода, народна майстриня Ольга Угнівенко, заслужена діячка мистецтв України Алла Мігай, Марі Пежо, Віктор Коньяков.
На заході відбудеться вручення Юлії Сак відзнаки про рекорд України.
Благодійний творчий вечір відбудеться у приміщенні Київського академічного театру КОЛЕСО.
Засновники Фестивалю - Давид Пономар і Наталія Багмут
Який величний список творів! Величезна робота пророблена. Якби в трек-листах наших радіостанцій і телеканалів лунала хоча б третина цих пісень, це додавало би Україні сили. Вітаю із закінченням ще одного етапу Великого Шляху Українства. Бажаю продовження! - написав на своїй сторінці у Facebook один із переможців конкурсу - Народний артист України Анатолій Матвійчук.
Фестиваль, започаткований за океаном, зібрав величезну кількість симпатиків по всьому світу
Про це розповів Народний артист України Анатолій Матвійчук.
На адресу редакції Ethno Fm Radio прийшло надзвичайно багато творів, записаних і аматорами, і професіоналами. Це говорить про те, що українська пісня, незважаючи на війну, на агресію окупантів, продовжує жити, і буде жити ще довго.
Співак присвятив її Збройним Силам України
Ще ніколи День Незалежності України не був таким драматичним. Країна у вирі війни. А політики чубляться між собою і втрачають довіру. Одна надія - на ЗСУ...
Ця пісня - сердечна подяка всім і кожному військовому - від рядового до командуючого.
У мене немає на сьогодні ресурсів - ані матеріальних, ані інформаційних, аби донести цю пісню до широкого кола слухачів, особливо до наших воїнів. Але я зробив, що міг - написав музику, вірші, зробив аранжування, заспівав і підібрав відеоряд - все інше за Вами - рознесіть цю пісню по світу, вона того варта. Заради нашого славного бойового братства! Наші ЗСУ достойні високих і красивих слів. Хай буде так!
Цю величну пісню на слова Зої Ружин виконав відомий оперний співак Юрій Мамчук
Пісня Зої Ружин десяток років звучить на радіо, на святкових концертах. Вона відома не лише в Україні, а й далеко за її межами.
Волелюбний, відданий своїй Батьківщині народ стверджує: "Велична сонцелика Україна є, Україна буде! Во віки віків! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
|
|