До Дня українського кіно, який відзначається сьогодні, у київському Будинку кіно відбудеться вечір пам’яті Івана Миколайчука
Ведучий – кінознавець Сергій Тримбач. У гостях у нього – українські актори, режисери, оператори зі своїми спогадами "про Івана".
Дата - 10 вересня. Початок о 17.30.
У рамках заходу відбудеться показ фільму "Вавилон ХХ" (1979 р). Картина займає 10-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно. Режисер: Іван Миколайчук.
У ролях: Іван Миколайчук, Любов Поліщук, Лесь Сердюк, Ярослав Гаврилюк, Таїсія Литвиненко, Борислав Брондуков, Анатолій Хостікоєв, Іван Гаврилюк, Костянтин Степанков, Ольга Матешко, Раїса Недашківська….
Досить строката мозаїка яскравих замальовок побуту, сцен народного життя скріплюється у фільмі воєдино образом Фабіана, що є ніби єдиним стрижнем, який зв'язує всіх і дає моральну оцінку того, що відбувається, людям, їхнім учинкам. Це людина з народу, мудрець, філософ. Зміст його життя в тому, щоб побачити й зрозуміти, що відбувається. І це йому в підсумку вдається. - І.Миколайчук (1979).

Квитки - на сайті www.ukrdim-cinema.kyiv.ua

Інф. із сторінки події у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити