Тепер ці шедеври можна побачити на власні очі
Жодна світлина не здатна передати цю красу!
21 вересня 2022 року, в свято Різдва Пресвятої Богородиці та Міжнародний день Миру в Національній дитячій бібліотеці відкрилась унікальна виставка "Вишивана моя Україна", на якій предствлені автентичні рушники з приватної колекції Зої Ружин, поетеси, громадської діячки, голови ГО "Всеукраїнське об'єднання "Поступ жінок-мироносиць", Заслуженого працівника культури України. На виставці також представлені рушники з приватної колекції народної майстрині Наталії Ребрик та сімейної колекції рушників Генерального директора бібліотеки Алли Гордієнко.
У складі виставки представлена і виставка хатніх ікон "Дивосвіт України" Заслуженого художника України Олександра Охапкіна.
Він працює в стилі іконопису і талановито поєднує у своїх роботах традиційні стародавні техніки, а також сучасне виконання. Такий стиль називають хатньою іконою, поставленою на національну основу. На полотнах художника святі і славетні зображені у вишиванках. Обличчя святих дуже наближені до портретів звичайних людей.
Гості, які відвідали урочисте відкриття виставки, були вражені яскравою палітрою картин та насиченістю деталей. Нещодавно вийшла в світ ілюстрована Олександром Охапкіним книга Зої Ружин «Ми святому Миколаю Славеня возносимо».

На виставці також представлено Рушник Перемоги.

Завітайте до бібліотеки, аби побачити шедеври на власні очі, оскільки жодна світлина не здатна передати цю красу!
Виставка експонуватиметься у бібліотеці до 11 жовтня цього року.
Адреса: Київ, вул. Януша Корчака, 60.
На фото: Берегині, з колекції яких представлено цю виставку рушників: Голова ГО "ВО "Поступ жінок-мироносиць" Зоя Ружин, Генеральний директор Національної дитячої бібліотеки України Алла Гордієнко, вишивальниця Наталія Ребрик.

Вишивана моя Україна. Український рушник. Відкриття виставки українських рушників

Перегортаю білі рушники. Український рушник. Вишиваймо рушник Перемоги

Інф. із сторінки Національної дитячої бібліотеки у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити