Юлія Сак: З Україною в серці
6 вересня 2022 року в столиці, у Київському Академічному театрі "Колесо" відбувся творчий вечір Заслуженої артистки естрадного мистецтва України, актриси, режисера, поетеси, художниці, засновниці каналу "Зірка Фенікса ТБ" та ведучої авторської програми "Божий дар" Юлії Сак (Шевченко) "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ".
 Вечір був присвячений п’ятнадцятирічному ювілею сценічної діяльності актриси Юлії Сак. У програмі у виконанні Юлії Сак прозвучали авторські патріотичні вірші та монологи на історичну тематику, які у найскладніший для нас час не втрачають своєї актуальності і вселяють віру у вільну та незалежну Україну.
У мистецькому заході взяли участь:
поет, композитор, актор і співак Віктор Коньяков, члени Секретаріату Товариства "Україна-Світ": Народна артистка України Світлана Мирвода, Заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай, Народна майстриня України Ольга Угнівенко, член Товариства та Голова Секретаріату Алла Кендзера.
 

Під час заходу за поданням Товариства "Україна-Світ" Алла Кендзера вручила актрисі Юлії Сак (Шевченко) Відзнаку Народної Пошани, медаль "ЗА СЛУЖІННЯ МИСТЕЦТВУ" (за номером 1324).
За п’ятнадцять років плідної творчої діяльності на сценах театрів актриса Юлія Сак (Тичина-Шевченко) своїм великим творчим доробком внесла великий вклад у розвиток українскої культури та мистецтва в галузі кінематографії, театру, літератури та в духовний розвиток молоді.
 
Також, на початку концертної програми, експерт Національного Реєстру рекордів України Віталій Зорін вручив актрисі та режисеру Юлії Сак (Шевченко) сертифікат про рекорд України - "НАЙДОВШИЙ ХРОНОМЕТРАЖ МУЛЬТІ-МОНО ФІЛЬМІВ, знятих без зовнішнього фінансування. Тривалість – 222 хв. – авторка Юлія Сак (Шевченко)".

Юлія Сак / Поезія Лесі Українки

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити