"Сталінські настанови" та їхнє відлуння
Президент Петро Порошенко підписав указ "Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого Терору — масових політичних репресій 1937 — 1938 років"
Довіряти не можна нікому. Ні ближньому, ні дальньому. Всюди вороги та зрадники. Не має значення, що та чи інша людина — добрий працівник і надійний товариш, вона може в будь-який момент скинути маску. А геть усі іноземці, хоч якими доброзичливими вони б прикидалися та звідкіля вони б були, насправді мріють, щоби поставити тебе та твою країну на коліна...
УКРАЇНІЗАЦІЯ ЯК СТРАТЕГІЯ БОРОТЬБИ З "РУССКІМ МІРОМ"
Прибічники "русского міра" панують, господарюють, бешкетують в Україні всюди, і цього не можна не бачити. За агресивністю, наглістю й зухвалістю пізнаєте їх.
Ними кишить адміністрація президента України та уряд, виконавча влада усіх рівнів. Особливо багато їх у силових структурах. Найкорумпованіша частина чиновників - вони.
Вони складають більшість у Верховній Раді, у радах по областях, районах, містах, містечках, селищах і селах. Найбільші популісти, сховані за депутатською недоторканістю злочинці, кнопкодави й рішали - вони ж.
Сергій Селіфонтьєв: У Європі немає нації, толерантнішої, ніж українці
Портал ВОЛЯ НАРОДУ публікує інтерв’ю політиків, авторитетних представників громадськості на найактуальніші теми, які є визначальними для стратегії України.
Пропонуємо Вашій увазі відповіді на запитання ВН народного депутата другого скликання, громадського і політичного діяча Сергія Селіфонтьєва.
Комуністичне гасло "до основанья, а затем..." - згубне для держави
Останнім часом поширюються ідеї "перезавантаження" держави, суть яких зводиться до наступного: 1) Україна має почати з чистого листа через "перезаснування" держави; 2) необхідно докорінно змінити Конституцію України (шляхом розробки так званої "Народної конституції" через "Народні збори", " Конституанту", "Конституційний конвент" тощо); 3) необхідно докорінно перевиховати людей, виростити нове "свідоме" покоління.
Микола Голомша, правник: Інформаційна безпека потребує розриву стандартних кліше
Інформаційна сфера в Майданній Україні вже давно не є окремою сферою, або лінійним виміром медійного ґатунку традиційних практик чи розумінь.
Сучасний етап розвитку суспільства і держави зіткнувся із глобальним процесом перетворення інформаційної сфери в середовище комунікаційно-контентного перевиробництва чужого наповнення. Причому така переробка здійснюється без будь-якого змістовного чи творчого осмислення.
"На порозі нової Украї́ни" - книга-дороговказ для українців, яку Михайло Грушевський назвав своїм політичним заповітом
Ця книга М.С. Грушевського - збірка його статей, створених у період з весни 1917-го до весни 1918-го років. Назва першого видання (квітня 1918 року) була супроводжена авторським коментарем "Гадки та мрії".
Проф. Любомир Винар, редактор видання 1992-го року, вважає книгу винятково важливою "для дослідження світогляду та політичної діяльності Михайла Сергійовича як будівничого української державности 1917-1918 рр."
Олег Чорногуз, письменник:
"МЕРТВОНАРОДЖЕНІ СОРОМУ НЕ МАЮТЬ"
"... мені не потрібні брати, які приходять у мій будинок мене бити. Стрілятимуть доти, допоки вистріляють усі патрони, якщо зайдуть у мій дім... Російський народ так налаштований, що вони підтримуватимуть своїх вождів до посиніння, якщо ті виступатимуть проти України, як сьогодні підтримують Путіна - більше 80% "російського населення”
Леонід Кравчук, президент України
На цей процес потрібно буде не менше двох або й трьох поколінь
Іде війна. Це питання не на часі, але дехто не має терпцю і забігає наперед. Ці нетерпеливці змушують мене відгукнутися.
Відроджувати Україну треба так, як її нищили — московщили. А московщили так: уся адміністрація, шкільництво, армія, церква, ЗМІ були неукраїнські, і це змушувало українців московщитися. Москва не закликала українців позбуватися комплексу меншовартости і московщитися. Це була б марна праця. Москва поставила українців у такі обставини, що, куди не подайся, треба знати московську мову. І то не просто знати, а володіти нею, як рідною. І цей метод дав результат. Москва досягла свого за три з половиною століття.
Стратегія зміни системи влади в Україні та Києві, - проект Української Національної Ради
На сьогодні все чіткіше вимальовується стратегія зміни системи влади в державі.
Вона визріла ще на початку 21-го століття у вигляді ідеї єдності нації і демократизації суспільства в сенсі досягнення реального народовладдя.
|
|