На новорічні свята можливі атаки по енергосистемі України, тому українці мають підготуватися, попередив прем'єр-міністр.
На новорічні свята росіяни можуть залишити українців без світла. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль попередив громадян про можливі атаки на енергосистеми України та закликав підготуватися
На думку очільника Кабміну, рф робитиме все, щоб позбавити українців електроенергії на Новий рік і Різдво.
 
Російські терористи робитимуть усе, щоб до Нового року залишити українців без світла. Для них важливо, щоб Різдво і Новий рік в Україні пройшли в темряві. Тому маємо готуватися до нових атак
Удари по енергосистемах країни відбуваються майже щодня, зазначив він. Будь-які прогнози щодо стабільної подачі електроенергії зараз дати неможливо, наголосив прем'єр. Не варто відчувати завищених очікувань і місцевій владі. Окрім атак по енергетиці росія намагається посіяти зневіру серед населення і проводить психологічні та інформаційні атаки.
 
Стан справ в енергосистемі може як покращитися, так і погіршитися залежно від інтенсивності та масованості нових атак росіян.
Раніше ми розбиралися, як працювати під час блекауту, організувати робочий простір, налаштувати інтернет і забезпечити харчування.

Інф.: МЕТА

Коментарі