Всього через вісім секунд після зльоту француз Вінс Реффет піднявся на 100-метрову висоту
Фантастика стає реальністю! Чоловік пролетів над Дубаєм зі швидкістю 240 кілометрів на годину, використовуючи реактивний ранець.
Немов на кадрах з голлівудського блокбастера, французький парашутист Вінс Реффет різко піднявся на висоту 1500 метрів, а потім опустився на землю на парашуті.
|
Верховна Рада не підтримала скасування нового закону про середню освіту, який не передбачає існування російськомовних шкіл
Одна держава, одна нація, одна державна мова.
Ініціатором проєкту постанови 0901-П "Про скасування рішення Верховної Ради України від 16.01.2020 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проєкту Закону України "Про повну загальну середню освіту" є члени фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська і Михайло Папієв,
У товаристві "Знання" відбулися "Руденківські читання", присвячені 100-річчю видатного письменника, філософа, правозахисника, Героя України Миколи Руденка
"НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРАВДОЛЮБ"
У товаристві " Знання" відбулися "Руденківські читання", присвячені 100-річчю видатного письменника, філософа, правозахисника, одного із засновників Української Гельсінської групи, лауреата Шевченківської премії, Героя України Миколи Руденка (на фото).
Зимове сонцестояння відбувається в той момент, коли Сонце перебуває на найбільшій кутовій відстані від небесного екватора
День зимового сонцестояння — найкоротший у році, а ніч — найдовша. Висота Сонця над горизонтом в момент зимового сонцестояння мінімальна.
Зимове сонцестояння відбувається щороку, коли Сонце досягає найбільшого південного схилення — 23,4 градуса. Це означає, що сонцестояння відбувається, коли Північний полюс відхилений найдалі від Сонця.
Залежно від календаря зимове сонцестояння відбувається 21 (частіше) або 22 грудня в Північній півкулі і 20 (частіше) або 21 червня в Південній півкулі. У 2019 для України точний час цієї події - 6:19 за Києвом 22 грудня.
Гігантський 3D-принтер Vulcan II почав друкувати житловий район з 50 будинків
Гучний проект, про який оголосили ще в травні, почав втілюватися в життя у Мексиці. Два будинки з 50 вже надруковані і передані мешканцям.
Навесні цього року некомерційна організація New Story спільно з Icon і Fuseproject оголосила про плани надрукувати цілий житловий район десь у Латинській Америці. Через півроку з'явилися перші подробиці про проект.
У Китаї відбулась презентація нового міжнародного аеропорту Дасін, який називають найбільшим у світі
Про це повідомляє Reuters.
Зазначається, що проект на 63 млрд доларів завершили менше, ніж за 5 років.
Apple показала iPhone 11 ($699), iPhone 11 Pro ($999) та iPhone 11 Pro Max ($1099)
Цьогорічний флагман Apple б’є рекорди продуктивності мобільних девайсів.
Їхній процесор A13 Bionic, за словами Apple випереджає будь-який мобільний чіп від конкурентів. Окрім цього нові смартфони отримали більшу палітру кольорів, більше камер та кілька інших цікавих опцій.
Нова міністр освіти і науки України Ганна Новосад в одному дописі зробила 9 помилок
Про це повідомила доктор філологічних наук Ірина Фаріон.
- Я свої лекції зі студентами в четвер розпочну з виправлення помилок у дописі на ФБ так званого міністра освіти і науки. Це зе-катастрофа. Іншого, звісно, я й не очікувала. Проте зробити щонайменше ДЕВ'ЯТЬ помилок різного характеру - від синтаксичних, граматичних до стилістичних - азарову було теж під силу. Направду, зе-команда - то піонери партії регіонів. От і маємо нову-стару піонерку. Може б, цій Новосад піти на якісь курси з української безграмотности.... Міністр-плагіятор Гриневич пішла, міністр-безграмотність у двері., – написала Фаріон.
Також Ірина Фаріон опублікувала пост Ганни Новосад з виправленими помилками.
Прем’єра мультсеріалу "Говоримо українською" відбудеться 2 вересня
Також мультфільм будуть показувати у школах учням початкових класів.
Телеканал "ПлюсПлюс" зняв анімаційний проєкт "Говоримо українською". Це серія коротких трихвилинних мультфільмів, покликаних допомогти дітям навчитися говорити українською
Саме НУШ — це головна реформа, запланована на десятиріччя вперед
1 вересня 2019-го в Україні розпочинається не лише новий навчальний рік, але й черговий етап впровадження масштабної реформи середньої освіти.
Школярам та їхнім батькам ця реформаторська ініціатива вже добре відома як нова українська школа (НУШ).
НВ нагадує, що ж таке НУШ і що вже змінилося в школах завдяки реформі.
|
|