Не треба заглядати далеко у майбутнє, щоб побачити негативний вплив штучного інтелекту
Тривога щодо загрози з боку штучного інтелекту, як правило, зосереджується на віддаленій точці в майбутньому, коли увесь світ опиниться «у полоні» так званого універсального штучного інтелекту.
Це момент, коли машини зможуть міркувати та виконувати операції на людському чи навіть надлюдському рівнях у більшості видів діяльності, включаючи навіть критичне мислення та творчість. Однак причини турбуватися про захоплення світу штучним інтелектом є вже зараз, пише The Washington Post.
|
У вівторок, 20 липня, компанія Blue Origin показала політ у космос свого засновника, найбагатшої людини світу Джеффа Безоса
Засновник Amazon Джефф Безос та інші члени його екіпажу вилетіли з космодрому, обладнаного в пустелі на заході штату Техас, на космічному кораблі New Shepard.
Мільярдер Річард Бренсон у прямому ефірі вирушив у туристичний політ у космос
Космічне змагання товстосумів через 60 років після першого польоту людини в космос.
Річард Бренсон, засновник компанії "Virgin Galactic", випередив свого конкурента - космічного мрійника і мільярдера Джефа Безоса і сьогодні в прямому ефірі вирушив у туристичний політ у космос. Він о 18-й годині за Київським часом разом з п'ятьма пасажирами зі швидкістю 1 км/с піднявся на висоту понад 86 км над рівнем моря.
Штурхайте та не заштурхуйте!
Додаток Штурханці існує у Фейсбук ледь не з дня заснування соціальної мережі, але мало хто знає його справжнє призначення.
Якщо Ви доволі давно є активним користувачем Фейсбук, то напевно вже помічали сповіщення типу Іван Іванчук штурхнув Вас і напевно штурхали у відповідь. Навряд чи Ви здогадувались, що є цілий етикет спілкування за допомогою штурханців.
Це перший за півстоліття документ на цю тему, який Пентагон випустив на вимогу конгресу
В американській газеті The New York Times на початку червня було опубліковано повідомлення з посиланням на джерела в адміністрації США, що спецслужби не знайшли свідчень того, що аномальні атмосферні явища, які в останні роки спостерігалися льотчиками американських ВМС, можуть бути пов'язані з інопланетними космічними кораблями, проте владу країни це не переконало.
Володимир Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".
Джерело: міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода
Деталі: За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.
Журналіст Данило Мокрик в ефірі "Народного Толк-Шоу" розповів, як захищав свою наукову роботу одіозний Ілля Кива
Є сподівання, що цю історію за межами здорового глузду припинить міносвіти.
Чому багатьох журналістів на подію не пускали та для чого взагалі науковий ступінь нардепу від ОПЗЖ?
"Ми сподіваємося, що хоча б у міністерстві освіти і науки вистачить здорового глузду, щоб цю історію припинити", - підсумував журналіст.
Кандидатська дисертація нардепа Іллі Киви: підробки, брехня, закритість захисту
Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива додав до своєї кандидатської дисертації довідку з підробленим підписом, а серед підтверджень апробації своєї роботи вказав неіснуючі матеріали науково-практичних конференцій.
Джерело: розслідування Данила Мокрика для Bihus.Info
Дослівно: "У дисертації Киви, опублікованій на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, вказано, що Ілля Кива брав участь у двох наукових конференціях МАУПу у 2018 та 2019 роках. При цьому там вказано, що роботи Киви опубліковані в збірниках на ст. 152-154 та ст. 414-416 відповідно".
Щороку 12 квітня Україна відзначає День космонавтики, що пов’язаний із першим польотом людини в космос
Ім’я радянського космонавта Юрія Гагаріна назавжди увійшло в історію людства. Його політ став потужною мотивацією досліджувати космос.
Роль українських льотчиків і науковців космічної галузі СРСР важко переоцінити. Саме український академік з Житомира Сергій Корольов очолював запуск ракети Юрія Гагаріна, а також першого штучного супутника Землі.
Цифрове мистецтво від гуманоїда
Як робот Софія відреагувала на продаж власної картини.
На американському аукціоні майже за 700 000 доларів продали картину від робота Софії.
Її створили в цифровому форматі НФТ, тобто у вигляді унікальної цифрового запису, що підтверджує авторство. А значить - її неможливо підробити.
Як автор відреагувала на продаж картини - дивіться у випуску ТСН.12: 00 за 25 березня 2021 року:
|
|