На півдні від столиці зафіксували значну кількість НЛО
"Ми бачимо їх усюди. Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", - українські вчені.
Вчені з Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (НАН) України заявили, що не раз помічали над Києвом і областю непізнані літаючі об'єкти (НЛО). Дослідники також вказують, що НЛО, які вони бачать, настільки швидкі, що їх важко сфотографувати. На публікацію українських астрономів звернуло увагу видання Vice.
|
У світі не існує жодної національності, крім "русскіх", назва якої визначалася б не іменником, а прикметником!
Якщо підійти з точки зору антропогенезу, то такі явища, як "росія", "російський"(русскій) -є абсолютно штучними (синтетичними) фантомами... бо:
- такої нації не існує! Вони, МЕТИСИ - результат змішування як мінімум кількох рас 190 народів та діаспор, які проживають на території нинішньої РФ.
Автомобіль, що літає, розроблений в Орегоні, може стати мрією кожного пасажира
Він літатиме через пробки на роботу, приземлятиметься, а потім проїжджатиме пару кілометрів до парковки, — повідомляє Robb Report.
Інноваційна машина пропонує всі зручності розкішного авто, включаючи гібридну систему електроприводу для плавної подорожі повітрям. Коли він приземляється, його крила складаються у борти автомобіля. Switchblade, розрахований на двох людей, може досягати висоти п'яти кілометрів із крейсерською швидкістю 250 кілометрів на годину. Страхування для автомобілів, що літають, ще не практикується,
За рік популярність української Вікіпедії на території України виросла із 43 до 54 млн переглядів, - Юрій Пероганич
За цей час популярність російської Вікіпедії в Україні впала зі 100 до 90 млн переглядів.
За кількістю створених у червні статей українська Вікіпедія зайняла 10 місце серед усіх Вікіпедій та 7 місце серед Вікіпедій з об'ємом понад 1 млн статей.
Число переглядів статей у ній за червень 2022 склало 68,7 млн, що на 36 % більше ніж у цей місяць рік тому.
Число статей в українській Вікіпедії перевищило 1163 тис. Це 17-й показник у світі.
Лекція відбулась 7 липня
Лектор: професор, доктор богослов’я, лектор Товариства "Знання" України Віктор Олексійович Веряскін.
Ведучий: Василь Іванович Кушерець – Голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.
Від України з лекцією "Українська мова і нація: історичний контекст" виступить доктор філології Ірина Фаріон
У вівторок, 17 травня 2022 року з 19.00 до 21.00, як переможниця найкращої доповіді на конференції "Діялог мов - Діялог культур" (2021) Інституту слов'янської філології університету Людвіга-Максиміліяна в Мюнхені під патронатом Генерального консульства України виголошу лекцію "Українська мова і нація: історичний контекст".
До зустрічі. Мова - це наш ідеологічний фронт перемоги, кулі Духу і кордон буття Нації, - пише Ірина Фаріон на своїй сторінці у Facebook.
Podium zu Ergebnissen der ХІI. Internationalen virtuellen Ukrainistik-Konferenz ʺDialog der Sprachen – Dialog der Kulturen"
VIDEOKONFERENZ
Podium zu Ergebnissen der ХІI. Internationalen virtuellen Ukrainistik-Konferenz ʺDialog der Sprachen – Dialog der Kulturen. Die Ukraine aus globaler Sichtʺ
В Android 13 з’явиться підтримка смартфонів без слота для фізичних сім-карт
Про це повідомляє видання CNet.
Журналісти звернули увагу на згадку про нову функцію в Android, знайдену ними на веб-сайті розробників додатків для ОС від Google . Судячи з опису, Android 13 з’явиться підтримка запису декількох телефонних номерів на одній електронній сім-карті (eSIM). Таким чином, автори передбачають можливе зникнення фізичних сім-карт.
Україна має свій перший власний супутник на орбіті
Кілька годин тому з мису Канаверал у США його вивела в космос ракета Ілона Маска.
"Січ-2-30" - так називається супутник, розроблений у КБ Південне, - зможе збирати дані і для цивільних, і для оборонних потреб. Фіксувати можна багато чого: від вирубки лісів до пересування російських військ. Перші знімки із супутника, зробленого без жодного російського елемента, надійдуть уже впродовж цього випуску новин.
Сьогодні о 17:25 за київським часом з мису Канаверал (штат Флорида) компанія SpaceX запустить український космічний апарат "Січ-2-30" з ракетою-носієм Falcon 9 в межах місії Transporter 3.
"Січ-2-30" має від’єднатися від розгінного блоку на круговій орбіті висотою 500 км та нахилом 97,25° через 1 годину 23 хвилини та 2 секунди після відриву ракети від стартового столу.
За планом це повинно статися о 18:48 (київський час).
Компанія Synchron дала можливість 62-річному мешканцю Австралії, який страждає на боковий аміотрофічний склероз, перетворити свої думки в публічне повідомлення
Філіп О’Кіф зміг запостити у Twitter свою думку через імплантований у його мозок пристрій.
"Hello, world!" – привітав світ у Твіттері О’Кіф через обліковий запис генерального директора Synchron Томаса Окслі.
Короткий твіт, проте монументальний прогрес, – додав автор посту.
|
|