Ллойд Остін також повідомив, чого ще потребує України.
До України вже цього року почнуть прибувати винищувачі F-16. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час зустрічі у форматі «Рамштайн».
«Цього року в Україну почнуть прибувати ескадрильї F-16 разом із пілотами та обслуговуючим персоналом, навченими членами цієї Контактної групи», – зазначив Остін.
Також під час своєї промови на відкритті засідання «Рамштайн» Остін зазначив, що Україна потребує більшої кількості артилерії та бронетехніки. Міністр оборони США пообіцяв зробити для збільшення їх кількості все, що в можна.
За його словами, партнери як і раніше сповнені рішучості утримувати РФ від будь-якої подальшої агресії. Зокрема, й проти союзників по НАТО.
Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що цього року партнери готові надати 10% від необхідних Україні винищувачів F-16. Він додав, що, якщо Україні передадуть літаки та ППО – тоді можна справитися з російськими літаками, які завдають ударів по Україні.
Наприкінці березня глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що процес передачі Україні винищувачів F-16 йде за планом і бойові літаки мають з’явитися в Україні «в середині літа цього року».
Бойові винищувачі четвертого покоління F-16 матимуть вплив на розвиток бойових дій в Україні. Однак за словами очільника військового комітету НАТО Роба Бауера, росіяни також готуються до їхньої появи на фронті.

 Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити