Додаток meeTrainer перетворить Ваш смартфон у просунутий спортивний органайзер, що дозволяє користувачеві вести спостереження за власними спортивними досягненнями і тренуваннями в режимі реального часу. Програма задіює роботу Bluetooth і GPS для отримання різних параметрів, у тому числі таких як частота серцевих скорочень, швидкість руху, пройдені відстані, висота. Також Ви зможете відстежувати у програмі за кількістю споживаних калорій і багато багато іншого. Багаті налаштування meeTrainer дозволять задати параметри і всі ваші особисті дані для ефективної роботи монітора стеження. Інф.: allnokia.ru
|
Французькі кардіохірурги провели першу в світі операцію з пересадки людині повністю автономного штучного серця.
Унікальний пристрій більше 20 років розробляли фахівці компанії "Кармат", заснованої кардіохірургом Аленом Карпантьє. Операція була проведена в паризькій лікарні імені Жоржа Помпіду. Група медиків під керівництвом Алена Карпантьє прооперувала пацієнта з гострою формою серцевої недостатності.
Вчених обурив рівень фінансування науки в наступному році. Кабмін не передбачив збільшення фінансування науковців у 2014 році. Як було 2,66 мільярдів гривень у поточному році, так і лишилося. Вже цього року з такими сумами кожен четвертий співробітник Академії наук сидів у неоплачуваній відпустці або мав скорочений робочий день.
З 1 січня ситуація може ще погіршитися, бо за відсутності держбюджету НАНУ має в першому кварталі лише 75% коштів на зарплату.
Світ змінюється, і часи, коли ми знали лише одну мову, давно минули.
Кожен повинен знати другу мову, але як вирішити, яку мову краще вивчити? Хоча в багатьох країнах говорять англійською, в інших є державні та недержавні мови.
ЗМІ пропонують п'ять мов, які вам найбільше можуть знадобитися для бізнесу, подорожей, або життя в іншій країні.
Майже 400 тисяч гривень держава заплатить за методички та кілька монографій і підручників.
Львівський науково-практичний центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук 12 листопада уклав угоду з видавництвом "Педагогічна думка" на суму 392 тисячі 715 гривень.
Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".
До Нового року "Педагогічна думка" видасть 14 найменувань вартістю від 59 гривень.
Персонал нафтовидобувної платформи в Мексиканській затоці, використовуючи глибоководний апарат, зафільмував істоту, яка цілком могла б претендувати на роль інопланетної істоти в науково-фантастичному трилері. Глибоководний кальмар Mangapinna, якого іноді називають "довгі рукави", виростає до 8 метрів у довжину і має тонкі пружні щупальця, які, як вважається, у 15-20 разів більші його тіла. Раніше дорослу особину ніколи не вдавалася зняти або зловити, але на рідкісних кадрах, записаних нафтовою компанією Shell, видно, що мешканець морських глибин схожий на прибульця, - інформує еizvestia.com.
Міні-болід "Котик" українського студента став переможцем Міжнародної гонки
Це засвідчили результати Міжнародних змагань мобільних роботів, який цими днями відбувся у Брестському державному технічному університеті. В них взяли участь 11 команд із п’яти країн Європи – Білорусії, України, Польщі, Словаччини й Чехії.
Організувала цей турнір студентська науково-дослідна лабораторія "Робототехніка". Тут усе відбувалося так само, як і на чемпіонаті світу з кільцевих автогонок "Формула-1",
У КНР хочуть розшифрувати ДНК великих людей.
Китайські фахівці мають намір створити карту ДНК низки історичних постатей. З такою ідеєю виступили в Фуданьському університеті.
Амбітний план виник після успішного вивчення карти ДНК китайського полководця і поета Цао Цао. Дослідження передбачуваної гробниці Цао Цао проводилися після її виявлення в провінції Хенань ще в 2009 році.
Державна інспекція навчальних закладів України провела перевірку щодо дотримання приватними вищими навчальними закладами вимог законодавства у сфері освіти, в результаті якої Акредитаційною комісією (АК) були анульовані ліцензії на надання освітніх послуг таких навчальних закладів: "Міжнародний Слов'янський університет. Харків" у тому числі його структурного підрозділу Інституту країн Сходу та Африки ПВНЗ "Міжнародний Слов'янський університет. Харків", "Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки", "Хмельницький коледж технології та дизайну". Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції навчальних закладів України (Держінспекція навчальних закладів).
Сенсаційне відкриття зробили шведські вчені. Їм вдалося з'ясувати, що заважає подружнім парам жити довго та щасливо. Виявляється, найпоширеніша причина розлучення - ген А-аллель, через якого відносини між чоловіком і жінкою просто не складаються.
А-аллель - варіація гена, виконуючого функцію окситоцину (гормону любові). Поки що шведські вчені виявили А-аллель тільки у жінок. ДНК-аналіз 1800 представниць прекрасної статі, що мають або мали раніше серйозні стосунки, показав, що у жінок з цією варіацією гена сімейне життя закінчилася дуже швидко, або ж триває в даний момент, але вже тріщить по швах.
|
|