Вчені з Челябінська планують створювати геніїв штучно
Для цього з перших місяців життя в мозок дітей за допомогою картинок із звуковим супроводом будуть "накачувати" величезні обсяги інформації.
За даними радіо "Вести ФМ", в основі методики закладена здатність дитини до швидкого запам'ятовування інформації та сприйнятливість дитячої свідомості.
Варто відзначити, що лікарі до таких методів навчання ставляться вельми скептично.
Інф.: vidomosti-ua.com, фото: webdiana.ru
|
Британські вчені провели дослідження, яке показало, що адаптуватися до мінливих кліматичних умов неандертальцям заважали великі очі. Дослідження провели антропологи Оксфордського університету.
Порівнявши черепи неандартальців, вимерлих 28 тисяч років тому, і предків сучасних людей Homo Sapiens, вчені дійшли висновку, що в неандертальців очниці були на шість міліметрів більші.
Після майже десятиліття ретельних спостережень, міжнародна науково-дослідна група астрономів виміряла відстань до сусідньої галактики Великої Магелланової Хмари найбільш точно, ніж будь-коли раніше. Про це повідомили у прес-службі Європейської Південної обсерваторії.
Нове вимірювання також покращує наше знання про швидкість розширення Всесвіту - постійну Хаббла, і є важливим кроком на шляху до розуміння природи таємничої темної енергії, котра викликає прискорення розширення. Науковці використовували телескопи обсерваторії ESO Ла Сілла в Чилі, а також інші по всьому світі. Результати спостережень представлені у журналі Nature за 7 березня 2013.
Уже, мабуть, усі звикли до того, що про майбутні плани щодо чергового підвищення заробітної плати для освітян влада говорить задовго до їх здійснення. Дану тему підхоплюють ЗМІ, і вчительська зарплата стає предметом для обговорення серед багатьох українців.
Не став винятком і цей рік, а якщо конкретніше, то останні місяці року минулого. Про те, що у 2013 році "аж двічі" зростатимуть розміри зарплатні для бюджетників говорили і урядовці, і депутати від правлячих партій, і місцеве керівництво.
За словами представників NASA, які відповідають за місію марсоходу Curiosity на планеті, вивчення зразку кам'яної породи з Марсу свідчить, що "червоній планеті" в давнину могли жити мікроорганізми.
"Основне запитання, на яке має відповісти місія, полягає в тому, чи були колись на Марсі умови для існування живих організмів. Із того, що ми тепер знаємо, відповідь – так", – розповів науковець програми NASA з дослідження Марсу Майкл Мейер.
Електронні татуювання, що не бояться води, тепер можуть стежити за ритмом серця під час повсякденної активності. Вчені знайшли спосіб "вдруковувати" відстежуюючі пристрої безпосередньо в шкіру пацієнта. Таким чином, люди можуть постійно відстежувати стан свого здоров'я.
Нейробіологи з Університету Каліфорнії і Мадрида дослідили, що мозок жінок менший у порівнянні з чоловічим, проте представниці прекрасної статті використовують його ефективніше.
Більший за розміром гіпокамп у чоловіків призводить до збільшеного вмісту нейронів, що, в свою чергу, призводить до вищих розумових здібностей.
Телефон має свій офіційний день народження. 7 березня 1876 року Бюро патентування США зареєструвало винахід Александра Ґрегема Белла на "...метод і апарат для передачі звуку телеграфним способом...".
Александр Белл народився в Шотландії, мешкав у Лондоні, а згодом – в Канаді і США, де працював фахівцем в галузі звуку і мовлення.
Він, зокрема, розробив систему графічного пояснення звуків людям із вадами слуху.
Найважливіше досягнення медицини, здатне врятувати мільйони життів: японські генетики на чолі з російським вченим Костянтином Агладзе вперше виростили зі стовбурових клітин живе людське серце.
Це прорив не тільки для трансплантології, а й для фармацевтики: на створених таким чином органах можна буде випробовувати ліки.
Серцевий м'яз утворюється поетапно. Спочатку клітини збираються в пульсуючі розрізнені краплі, які потім самостійно без зовнішніх впливів знаходять одна одну та поєднуються в суцільну тканину.
Сьогодні останній день, коли абітурієнти можуть подати документи на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
"5 березня о 24 годині зупиняємо процес реєстрації, але до 19 березня буде ще можливість у тих, хто вже зареєструвався, внести зміни, якщо вони будуть їм потрібні", - зазначила Зайцева.
|
|