Стів Джобс, колишній голова Apple, який помер у жовтні 2011 року, - брав участь у розробці двох смартфонів iPhone, які ще не вийшли
Про це стало відомо з переговорів представника компанії Майкла Фоулкс з окружним прокурором Сан-Франциско Джорджем Гасконі.
На зустрічі Гасконі намагався переконати Фоулкс впровадити технологію в iPhone або iPad, яка змогла б повністю відключити пристрій у випадку крадіжки, роблячи його непридатним для злодіїв. Таку необхідність прокурор пояснив тим, що за підсумками 2012 більше половини грабіжок в місті була пов'язана з продукцією Apple.

Фоулкс відповів, що його компанія навряд чи додасть нову функцію, адже два наступних iPhone вже створені і вони "передували Тіму Куку" - нинішньому гендиректору Apple, пише SF Examiner. Ймовірно, він мав на увазі моделі, умовно звані iPhone 5S і iPhone 6.

Заява Фоулкс наводить на думку, що Джобс обговорював концепцію й дизайн майбутніх апаратів незадовго до своєї смерті 5 жовтня 2011 року. Нагадаємо, що співзасновник Apple помер на наступний день після презентації iPhone 4S. У вересні 2012 року компанія показала найсучаснішу модель на сьогодні - iPhone 5.

Зараз Apple дозволяє дистанційно заблокувати або знищити всі дані на загубленому i-пристрої. Це можна зробити за допомогою додатка Find My Phone або відповідної функції у складі "хмари" iCloud. Однак можливість повністю відключити апарат, щоб злодії не могли ним скористатися, поки не передбачена.

Інф.: vesti.ru

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити