ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Економіка і бізнес
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Економіка і бізнес

Олег Соскін назвав ім'я персони, причетної до фінансово-економічного колапсу України

Ігор Мітюков - сірий фінансовий кардинал правлячого олігархату, - Олег Соскін
Україна опинилась за крок до повного фінансово-економічної краху. Одна із причин такої катастрофічної ситуації – стрімке зростання державного боргу, який постійно збільшується за рахунок нових запозичень у вигляді облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики.
Як виглядає, до стрімкого зростання державного боргу України має пряме чи опосередковане відношення така фігура, як Ігор Мітюков.  Ми вважаємо, що настав час звернути увагу на цю персону і її роль у фінансово-економічному колапсі України.
 

Віртуальні гроші прирівняли до реальних у США

Міністерство фінансів США прирівняло електронні гроші до систем грошових переказів на зразок Western Union з метою посилити нагляд за діяльністю сервісів з купівлі та обміну віртуальної валюти.
Так на думку влади, постачальники електронних грошей, які ще не прив'язані до якої-небудь реальної валюті, підпадають під закони по боротьбі з відмиванням коштів та повинні розкривати наглядовим органам інформацію про підозрілі транзакції.
 

Фірма сина глави фракції Партії регіонів виграла тендер на 11 млн.

Державні підприємства вугільної галузі 7-15 березня за результатами тендерів уклали угоди на постачання товарів та послуг на 427 190 000 грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
ТОВ "ДС-8" отримає від "Луганськвугілля" 11 050 000 грн. за лісоматеріали хвойних порід. Рудстояк (діам. 10-16см. L-2-4м) придбано по 696 грн. за кубометр без ПДВ, пиловник аналогічного розміру - по 830 грн. без ПДВ.
До складу засновників фірми входить син глави парламентської фракції Партії регіонів Ігор Єфремов. У минулому році фірми, пов'язані з Олександром Єфремовим, отримали підряди на 1,55 млрд грн. Інф.: dl.lg.ua
 

Євросоюз тріщить по швах

Ідея розвалу Євросоюзу набуває дедалі більшої популярності
Влада Кіпру остаточно відмовилася виконувати вимогу Євросоюзу щодо одномоментного збору з рахунків у острівних банках (від 6,75 до 9,9 процента залежно від розміру вкладу). За задумом Європейського центробанку, це дало б кіпріотам можливість залучити в бюджет 5,8 мільярди євро, що, своєю чергою, було умовою надання ЄС кредиту в 10 мільярдів. Ці кошти мали б порятувати острівну республіку від дефолту.
 

Нове "покращення" - промислова та інвестиційна кризи в Україні

Україна переживає промисловий обвал
Лютневе зниження індексу промвиробництва в країні на 6% в порівнянні з аналогічним показником за минулий рік підтвердило думку експертів, яке вони висловлювали ще після публікації Укрстатом даних про вантажообігу в січні: він впав - також рік до року - а 13%.
Фахівці тоді попереджали про прийдешні проблеми в промисловості, і вони не забули позначитися.
 

Гроші олігархів навряд чи повернуться з Кіпру до України

З огляду на фінансову кризу Кіпр, скоріш за все, втратить статус улюбленого офшору українських олігархів і основного закордонного інвестора в українську економіку. Утім, на думку експертів, навряд чи ці гроші повернуться в Україну. Вірогідно, невдовзі новим головним іноземним інвестором стане інша держава із режимом пільгового оподаткування, - йдеться у публікації на Радіо Свобода.
Експерти по-різному оцінюють обсяг українських грошей, виведених у кіпрську зону пільгового оподаткування. Називають цифри від двох до 25 мільярдів доларів.
 

Кіпр навідріз відмовився від податку на депозити

Влада Кіпру остаточно відмовилася від ідеї введення одноразового збору з рахунків у місцевих банках. Такий збір не буде введений при будь-якому варіанті отримання допомоги від міжнародних кредиторів.
Раніше повідомлялося, що на Кіпрі завершилося засідання уряду, присвячене виходу країни з кризи. Як передають ділові ЗМІ, лідери парламентських партій Кіпру після зустрічі з президентом країни Нікосом Анастасіадісом погодилися створити спеціальний фонд (Solidarity Fund) в якості гарантій для отримання фінансової допомоги.
 

Знизити витрати за електроенергію легко

Вартість комунальних послуг сьогодні є настільки високою, що для багатьох становить добру частину заробітної плати. Значну частку при цьому сплачуємо за електроенергію.
Якщо підрахувати загальну економію, яку можна отримати завдяки таким дрібним заходам, як використання енергозберігаючих лампочок та вимкнення із розетки зарядного пристрою для мобільного телефону, та помножити на кількість лампочок для заміни в одному офісі чи будинку, - то можна з приємністю переконатися, що економія буде відчутною.
Чи можливо певним чином знизити її вартість та на чому в такому випадку можна зекономити? Відповіді дуже прості…
 

Імпортні авто значно подорожчають вже у квітні

Через місяць імпортні авто в Україні подорожчають до 16 відсотків
Уряд Азарова знову підняв податок на імпорт авто, які через місяць подорожчають до 16 відсотків.
Вже з 13-го квітня імпортні автомобілі об’ємом двигуна 1000-22000 куб см подорожчають на 7,8-15,6 відсотків. Такий ріст цін спровокувало рішення уряду про введення спецзаходів щодо імпорту легкових автомобілів в Україну і визначені додатково до чинного мита збори в розмірі 6,46%-12,95%.
 

Ситуація з фінансами на Кіпрі сколихне середній бізнес в Україні, - Олег Соскін

Ситуація, яка склалась на Кіпрі, з введенням податку на прибуток із банківських вкладів, матиме вагоме значення і для України. Про це у коментарі УНН зазначив економічний експерт Олег Соскін.
"Іноземних інвестицій в Україні найбільше саме з Кіпру. А отже, фінансова криза в цій країні сколихне і середній, і великий бізнес в Україні. Це буде загалом дестабілізація економічної ситуації, оскільки вже не відбуватиметься цільове поповнення оборотних коштів з Кіпру", - розповідає О. Соскін.
За словами експерта, олігархи України, які мають вклади в банках Кіпру будуть переводити свої банківські рахунки в інші банки світу. Але на сьогодні вони вже багато втратили.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні359
mod_vvisit_counterВчора6733
mod_vvisit_counterЦього тижня20768
mod_vvisit_counterМинулого тижня48796
mod_vvisit_counterЦього місяця179667
mod_vvisit_counterМинулого місяця182634
mod_vvisit_counterЗа весь час21756601