Створення адміністративного монстра під назвою "Міністерство доходів і зборів" відразу викликало у звичайного обивателя негативну реакцію. Вже давно звик український громадянин до того, що зміни структури державного апарату нічого хорошого, доброго, вічного не несе.
Інтерес до цієї події більше схожий на інстинкт самозбереження - хто попереджений, той озброєний. Чекати "покращення" у цій сфері не доводиться і, напевно, не доведеться.
|
Одним з найбільш вагомих ризиків, з яким має впоратися нашій країні найближчим часом, це ризик не підписаного договору про асоціацію з Євросоюзом.
Якщо договір все-таки не буде підписаний, то в колі інвесторів імідж України значно впаде і процес відновлення репутації буде вельми складним. Однак виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко та інші учасники дискусії "Осінь-2013 року. Ризики і сценарії розвитку української економіки" впевнені, що такий поворот подій практично неможливий, так як з економічної точки зору для підписання Угоди з ЄС вже все готово.
Вартість проїзду у столичному метро можга підвищити лише на 20 копійок
Так важає експерт, директор консалтингової компанії Віктор Медвідь: ВІДЕО Чи буде вартість фіксованою, поки невідомо. Тарифи можуть залежати від кількості поїздок або часу перебування в метро. Київська ж підземка сягає понад півсотні кілометрів. Одне з майбутніх нововведень – електронні квитки. Кажуть, вони зменшать черги та дозволять контролювати дохід метрополітену. Раніше, нагадаємо, з’явилась інформація, що проїзд у столичному метро з наступного року зросте до 5 гривень. У Київській міській держадміністрації це спростовують. Там ще не знають, коли і наскільки зростуть тарифи. Інф: 24tv.ua
Наступні три роки будуть складними для партнерів Росії по Митному союзу та інших сусідів - падіння попиту з боку ЄС і Росії може спровокувати кризу в Україні та Білорусі, йдеться в прогнозі соціально-економічного розвитку на 2014-2016 роки, презентованому Мінекономрозвитку РФ.
Російські чиновники пророкують Києву і Мінську ослаблення споживчого буму, відтік капіталу і відчутне падіння національних валют. На думку міністерства РФ, економічна ситуація в Україні буде непростою у наступні три роки.
Народні депутати України підвищили ставки судового збору.
Тепер за розлучення у судах доведеться заплатити вдвічі більше. Законопроект вже ухвалений і очікує на підпис президента Віктора Януковича.
Заява про розлучення зі 115 гривень зросте до 230-ти.
Такі ж гроші доведеться сплатити і за немайнові позови, приміром, за вимогу про скасування будівництва в сквері.
Уряд України розробляє програму введення протягом 3-5 років диференційованих тарифів на газ для населення, повідомив віце-прем'єр Юрій Бойко.
"У нас є така програма. Звичайно, це не відбудеться швидко. Це буде проходити протягом 3-5 років. Однак, ми вже розробили графік, за яким бідні будуть платити менше за тисячу кубометрів, а багаті будуть платити більше", - сказав Бойко.
Обама: США через пару тижнів перетворяться на "державу-боржника", якщо не підняти стелю держборгу
За словами глави Білого дому, своєю відмовою підвищити ліміт держборгу конгресмени-республіканці прирікають економіку Сполучених Штатів на крах, повідомляє агентство France- Presse. Президент Барак Обама звинуватив конгресменів у тому, що вони ввергають в новий хаос економіку США, яка ще не остаточно відновилася після кризи.
"Якщо конгрес не схвалить збільшення ліміту держборгу в найближчі кілька тижнів, уряд більше не зможе виконувати свої зобов'язання. Такого ніколи не було в нашій історії. Фактично це означає, що США перетворяться на державу-боржника", - підкреслив Обама.
 У ніч на 15 вересня 2008 року, п'ять років тому, Lehman Brothers оголосила про намір оголосити про своє банкрутство. Lehman був гігантом фінансової системи - четвертим за величиною інвестиційним банком у США, фірмою, де працювали тисячі брокерів і аналітиків, з мільярдними активами, які раптово стали марними - і його крах викликав потрясіння у світовій економіці.
Раптом стало очевидним, що наступний президент Сполучених Штатів успадкує приголомшливість економічної кризи.
У наступному році підприємці зможуть подавати тільки один фінансовий звіт.
Вже наступного року в Україні у підприємців може з'явитись можливість надавати єдиний звіт у всі держоргани (Міндоходов, Держстат, Пенсійний фонд тощо).
Про це заявив генеральний директор компаії iFin (розробник сервісів для створення і здачі електронної звітності) Олег Бетехтін.
Основна перевага від реалізації цього проекту - це уніфікація форм надання звітів.
Валовий зовнішній борг України на кінець першого півріччя 2013 склав 134,4 мільярди доларів.
Обсяг боргу зменшився до 76,6% до 75,7% від ВВП, повідомили в Національному банку України.
"Основним чинником такої динаміки було скорочення обсягів зовнішніх зобов'язань органів грошово-кредитного регулювання (НБУ) і банків, тоді як борг інших секторів продовжив зростати", - зазначили в НБУ.
|
|