ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Економіка і бізнес
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Економіка і бізнес

Що станеться з депозитами українців

За останній рік (червень 2012 - травень 2013 року) банки залучили 603 400 000 000 гривень нових депозитів громадян, з яких майже 51,8% - у національній валюті.
Обсяг нових депозитів фізичних осіб, залучених банківськими установами протягом травня, склав 47 мільярдів гривень (на 8,5% більше, ніж за травень 2012 року), повідомляє прес-служба Незалежної асоціації банків України
Частка нових депозитів громадян у національній валюті продовжує поступово зростати, що обумовлено різницею в процентних ставках в умовах стабільної гривні впродовж тривалого періоду.
 

Базарники "розбазарили" 640 тисяч держкоштів

У ході перевірки було встановлено, що керівництво "Житнього ринку" м. Києва розтратило 640 тисяч гривень бюджетних коштів.
"Прокуратура Подільського району Києва відкрила кримінальне провадження стосовно одного з керівників КП "Житній ринок", який незаконно перевів на рахунки фіктивної приватної фірми 640 тисяч гривень бюджетних коштів", - повідомили у прокуратурі Києва.
 

Українців "косить" банківська хвороба

Психологи впевнені, що жага купувати речі в кредит - це рід залежності, або манія.
До кредитоманії у нас найбільше схильні молоді люди, які хочуть все й одразу і не замислюються, як потім розплачуватися за красиве життя.
До того ж взяти кредит знову стало легко.
Здається, що банки видають їх, не замислюючись над кредитним рейтингом, довідками про доходи або заставу. Насправді ж банкіри давно визначили вигідну для себе категорію клієнтів: це молоді люди, часто з невеликим заробітком. Адже саме вони так хочуть жити красиво!
 

Україні залишилося півроку до дефолту

На підприємствах скорочують робочий тиждень. Деякі підприємства зупинилися та не працюють місяцями.
Держава живе за рахунок внутрішніх і зовнішніх запозичень.
Коли віддають одні позики, то Мінфін відразу переходить на інші.
В Україні - стагнація, невдовзі - дефолт.
Про це заявив віце-президент Союзу аудиторів України Михайло Крапивко.
 

Влада таємно дерибанить бюджетні мільярди, наживаючись на дітях

Кабмін потайки роздерибанив 2,2 мільярди, прикрившись "Охматдитом"
Зменшити витрати на обслуговування держборгу і виплати населенню за боргами Ощадбанку СРСР. Вивільнити 2,2 млрд. грн, розподілити ці 2,2 млрд грн між купою міністерство і відомств.
У тому числі, дати 50 млн. грн на добудову нового корпусу лікарні "Охматдит", - повідомляє "Економічна правда". Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів на закритій частині засідання в середу 3 липня. Куди пішли інші суми?  Детальніше
 

Гривня почне знецінюватися з серпня, - експерти

До кінця року котирування гривні можуть обвалитися до 9 гривень за долар США, а в 2014 році - до 9 гривень 40 копійок за долар США. "Це може статися, якщо програма кількісного пом'якшення США буде зупинена, рівень ліквідності на ринках впаде, апетит інвесторів до ризику знизиться і вони припинять купувати наші євробонди. У цьому випадку задовольнити потребу у валюті зможе тільки МВФ. А фонд пропонує нам вирішувати проблему платіжного балансу через девальвацію гривні", - говорить виконавчий директор "CASE Україна" Дмитро Боярчук.
 

В Україні масово закриваються банки

За п'ять місяців в Україні закрились 87 відділень банків.
Головною причиною скорочення банківських відділень експерти називають розвиток дистанційних технологій обслуговування, що дозволяють знизити витрати на їхнє утримання.
Найбільшу кількість відділень закрили в Чернігівській, Полтавській та Черкаській областях. Водночас активно відкривалися відділення банків у Криму.
За минулий рік по всій Україні закрилися майже півтисячі банківських відділень, а їх працівники були скорочені, повідомляє прес-служба Незалежної асоціації банків України. Інф.: rivne1.tv
 

"Укрсоцбанк" допустив дефолт

Це свідчить про початок обвалу банківського сектору в Україні, - вважає професор Національної академії управління Олег Соскін.
Про технічний дефолт "Укрсоцбанку" за кредитом ЄБРР передає видання Forbes-Україна. Видання відзначає, що активи Укрсоцбанку на 1 квітня 2013 року - 39,4 млрд. гривень. Кредитний портфель - 23,9 млрд. гривень. З них безнадійні кредити п'ятої групи - більше 62%. Власний капітал банку - 7,7 млрд. гривень. Банк належить італійській групі UniCredit.
 

Україну очікує стрімка та глибока економічна криза

Українська економіка перейшла в стан масового скорочення виробничих потужностей та відповідно доходів приватного сектора. Фінансова система країни тримається тільки на можливості Уряду здійснювати внутрішні та зовнішні запозичення.
"На підприємствах скорочують робочий тиждень. Деякі підприємства зупинилися і простоюють місяцями. Держава живе за рахунок внутрішніх і зовнішніх запозичень. Коли гасимо одні позички, то Мінфін одразу переходить на інші", - зазначив Михайло Крапивко, віце-президент Спілки аудиторів України.
 

Українців очікують нові податки

Падіння доходів Державного бюджету України змушує уряд шукати додаткові джерела наповнення, перекладаючи вартість економічних помилок теперішньої влади на плечі пересічних громадян.
В зв'язку з цим, влада планує для українців підняти ставки акцизного збору на 4,6-11,7% на пиво, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби. Відповідний проект закону Кабінет міністрів зареєстрував у парламенті 27 червня.
Також влада пропонує підвищити збір за першу реєстрацію транспортних засобів на 4,8%.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1529
mod_vvisit_counterВчора3868
mod_vvisit_counterЦього тижня9228
mod_vvisit_counterМинулого тижня35039
mod_vvisit_counterЦього місяця97261
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24250979