Національний банк України запровадив продаж надходжень за межі України в інвалюті на користь фізичних осіб у сумі понад 150 тисяч гривень за місяць.
Про нововведення на валютному ринку йдеться в роз'ясненні вимог постанови від 14.05.2013 № 163 "Про зміну строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і введення обов'язкового продажу надходжень в іноземній валюті".
Ці роз'яснення НБУ надав на запит асоціації "Український кредитно-банківський союз", повідомляє прес-служба УКБС.
|
Посадові особи Нікопольської міської ради безпідставно перерахували товариству з обмеженою відповідальністю понад 900 тисяч гривень бюджетних коштів.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.
Співробітники прокуратури перевірили виконавчий комітет міськради на дотримання вимог бюджетного законодавства. Як з'ясувалося, посадові особи внесли неправдиві відомості в офіційні документи.
Мільярд - на склад: куди зникла обіцяна українським школярам техніка?
Відеокамери та ноутбуки, які за майже мільярд гривень український уряд купив для минулорічних парламентських виборів, ні школам, ні судам, як раніше обіцялося, ніхто так і не віддав, - інформує 24tv.ua. Для минулорічних парламентських виборів уряд закупив 32 тисячі комплектів відеоспостереження. Кожен з них - це ноутбук та дві веб-камери які мали забезпечити прозорість та чесність волевиявлення. Коштувала ця техніка держбюджету 990 мільйонів гривень. За камери уряд переплатив у кілька разів. Розпорядником камер і надалі залишається ЦВК. Детальніше+ВІДЕО
Факти - уперта річ, але наш уряд дійсно впертіший.
Про те, що в Україні починається криза неплатежів, що грошей у бюджеті немає на найнеобхідніше, говорять і пишуть скрізь. Не на замовлення опозиції, не тому що так "сказала одна бабка", все набагато простіше - люди щодня стикаються з проявами цієї ситуації.
Дефолт вже практично розпочався. Просто його не оголошували. Неначе така страусина тактика щось змінить.
Тривожні сигнали вже надходять по офіційних каналах з самих різних регіонів.
Економіст аналітичного центру CASE-Україна Володимир Дубровський вважає, що на даний момент в Україні існує великий ризик девальвації.
"Ризик девальвації дуже великий, але співпраця з МВФ може, принаймні, зробити цю девальвацію плавною. Існують чутки щодо можливості продажу ГТС, допомоги ЄС у разі підписання угоди про Асоціацію, але, насправді, всі ці рішення будуть короткостроковими", - розповів він.
Для забезпечення динамічного економічного зростання, оптимальний розмір інвестицій повинен складати 25-30% від ВВП. В Китаї він складає близько 40%.
В Україні ж кардинально протилежна ситуація.
Рівень інвестицій у структурі ВВП впав до критичного рівня. Україна стоїть на краю інвестиційної прірви.
Про це сказав на круглому столі "Економіка Незалежності. Досягнення та втрачені шанси" директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.
Уряд Сполучених Штатів Америки знищить десятки мільйонів нових стодоларових купюр через друковані помилки, до яких призвело використання надлишкової кількості фарби.
Через помилку непридатними до використання були визнані банкноти на суму в три мільярди доларів.
Зараз Федеральна резервна система США переглядає ще одну партію нових купюр, які планувалося випустити ще у 2011 році.
Багатьом українцям, які роками виплачують кредити, здається, що кінця цьому не буде. Однак, одного разу настає щасливий момент, коли гаситься останній платіж і здається, що гора звалилася з плечей.
Чи тільки здається? Український банківський портал вирішив з'ясувати, як упевнитися в тому, що борги виплачені і совість, як і кредитна історія, чиста.
Отже, після тривалих періодів суворої економії, після важких думок про те, що з кредитом жити важко і може не варто було і зовсім брати його, ви нарешті готові стати вільною людиною.
Поки експерти практично одностайно говорять, що в девальвації як явищі нічого катастрофічно страшного немає, населення з недовірою дивиться в бік банків і в будь-яку хвилину готове бігти міняти нацвалюту на долари.
Банківський ресурс Infobank.by з'ясував, а чи є у фінансовій практиці приклади більш серйозні і неприємні, ніж девальвація
І, як з'ясувалося, девальвація - це ще не найгірше, що трапляється в таких випадках.
Українські землі можуть подорожчати через інвестицій в агропромисловий сектор.
Такі прогнози озвучив депутат Львівської обласної ради, член комісії з питань розвитку села та АПК Олег Баран.
За словами експерта, на сьогодні агропромисловий сектор є одним з основних стратегічних напрямків у розвитку нашої держави.
Крім того, важливу роль відіграє світовий попит на сільськогосподарську продукцію, пов'язаний зі стрімким зростанням населення на землі, родючістю українських грунтів і цінової земельною політикою в інших країнах.
|
|