Ринок об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) залишається перспективним і цікавим для банків
"Якщо сьогодні з'являться законодавчі підстави та гарантії для банків, що виділяються для кредитування ОСББ кошти будуть повернуті, то я вважаю, що банки будуть дуже зацікавлені в тому, щоб цей механізм підтримувати і розширювати", - сказав Голова Комітету Незалежної асоціації банків України (НАБУ) з питань регуляторної політики і нагляду Артур Загородников.
|
Казначейство України відкрило асигнування Пенсійного фонду України в сумі 6,9 мільярдів гривень для виплати пенсій за вересень 2013 р.
Про це повідомила прес-служба Державної казначейської служби України.
"2 вересня 2013 року Казначейством України з державного бюджету відкрито асигнування Пенсійного фонду України в сумі 6 мільярдів 936 мільйонів 130,2 тисяч гривень, що становить 100% від планових призначень вересня", - йдеться в повідомленні.
В Україні восени традиційно підвищуються очікування щодо девальвації гривні. Населення повертається з відпусток і постає питання про те, в якій валюті зберігати заощадження.
Найбільш непривабливою валютою для зберігання заощаджень аналітики вважають російський рубль. У першу чергу через те, що Центральний банк Росії реалізує політику зниження вартості грошової одиниці для стимулювання зростання економіки.
Вибираючи між євро і американським доларом, рекомендується віддати перевагу останньому.
Ринки очікують згортання програми QE3.
Макроекономічні дані США почали демонструвати поліпшення, що змусило аналітиків у всьому світі говорити про згортання програми кількісного пом'якшення QE3.
Вона припускає емісію долара для підтримки економічного зростання. Але навіть у ФРС США немає єдиної думки з цього приводу.
Якщо США продовжать накачувати економіку грошима, це дозволить Україні поряд з іншими країнами, що розвиваються отримати доступ до дешевих позик на зовнішніх ринках.
З початку року гривня зміцнилася порівняно з валютами основних торгових партнерів України.
Про це заявив керівник аналітичного підрозділу групи "Інвестиційний Капітал Україна" Олександр Вальчишен.
"Гривня залишається всередині діапазону 8,12-8,15 за 1 долар, який спостерігається з початку цього року. З того часу, як влада перешкоджала значним валютним відхиленням, ця відсутність волатильності стала звичною", - сказав він.
Українці платять багато податків - і за кількістю, і за розміром своїх доходів, однак державні і медичні послуги, освіту і пенсії, які отримують українці за свої податки, дуже далекі від того, чого можна було б очікувати за такі гроші.
Проте на додаток до податків, які українці сплачують, вони все одно платять за послуги лікарів, педагогів, а також утримують родичів - пенсіонерів, яким не вистачає заробленої за довге трудове життя пенсії.
Девальвацію національної валюти, за словами експертів, спровокує різке погіршення економічної ситуації - до кінця року Київ повинен виплатити понад 4 мільярди доларів за зовнішніми позиками і на осінь припадає пік цих виплат.
Рятувальним колом для української економіки можуть послужити новий кредит МВФ і зниження ціни на російський газ, однак особливими успіхами в цьому напрямі уряд похвалитися не може.
На золотовалютний резерв розраховувати також не доводиться тому він зараз знаходиться на критичній межі - 22700000000 доларів - і незабаром не зможе покрити обсяг тримісячного імпорту.
Бюджет столиці є нереалістичним і не виконувався впродовж шістьох останніх років
Міська влада не оприлюднює повних даних про структуру та обсяги заборгованості столиці, що перевищила 8 млрд грн і становить 40% дохідної частини київського бюджету, - повідомляє DT.UA. Крім того, до суми боргу міста слід додати обсяги заборгованості таких комунальних підприємств, як "Київпастранс", "Київський метрополітен" та ін., що, за оцінкою народного депутата Наталі Новак, сягають 4 млрд грн. Детальніше
Національна валюта може стати жертвою жорсткої економії
Вже восени міжнародні аналітики обіцяють українцям долар по 9 грн, - повідомляють "Вести".
Девальвацію національної валюти, за словами експертів, спровокує різке погіршення економічної ситуації - до кінця року Київ повинен виплатити понад $ 4 млрд за зовнішніми позиками і на осінь припадає пік цих виплат. Рятувальним колом для української економіки можуть послужити новий кредит МВФ і зниження ціни на російський газ. Детальніше
Нацбанку знадобилася чергова партія комп'ютерів на 27 мільйонів
Національний банк України (НБУ) за 27 млн 399,4 тис. грн замовив у ТОВ "Навігатор" комп'ютери та оргтехніку, - пише Gazeta.ua. Інформація про відповідну тендерну угоду опублікована у "Віснику державних закупівель". Зокрема, НБУ замовив 57 персональних комп'ютерів, ноутбуків, моніторів, принтерів, багатофункціональних пристроїв, сканерів, факсимільних апаратів.
|
|